Munkahelyek
Mérlegképes könyvelő
Karcag

    Mérlegképes könyvelő - Karcag, Magyarország - Agrosprint Zrt.

    Agrosprint Zrt.
    Agrosprint Zrt. Karcag, Magyarország

    2 napja

    Az Agrosprint Zrt. a magyar hűtőipar vezető vállalataként kiemelkedő gyártási technológiájával mára Európa legnagyobb gyorsfagyasztott csemegekukoricát gyártó üzemeit működteti hazánkban.

    Dinamikus nagyvállalkozásunk fiatalos, aktív, vidám számviteli csapatába keressük tapasztalattal rendelkező mérlegképes könyvelő munkatársunkat.

    Ha ambiciózus, megbízható vagy és precíz, és nem utolsó sorban vonz a számok világa,
    TE vagy a mi emberünk,
    • Beérkező, kimenő-, és pénztári számlák ellenőrzése, kontírozása, rögzítése
    • Bankok kontírozása, rögzítése és utalásra váró tételek ellenőrzése
    • Munkabér, tárgyi eszközök és egyéb vegyes feladások könyvelése
    • Főkönyvi feladások egyeztetése
    • Statisztikák, kimutatások készítése
    • Havi és éves főkönyvi zárásban való aktív részvétel
    • Egyéb könyvelési feladatok ellátása
    • Mérlegképes könyvelői végzettséggel rendelkezel
    • Legalább 3 év releváns szakmai tapasztalatot szereztél
    • Naprakész számviteli-, és adótörvényi ismeretekkel rendelkezel és azokat gyakorlatban is tudod alkalmazni,
    • Megbízható, precíz és önálló vagy, de csapatban is szívesen "szakmáznál" a könyvelő kollégákkal.
    • Korrekt bérezést és hozzá prémium kifizetést
    • Folyamatos szakmai fejlődést, továbbképzéseken való részvételt
    • Hosszútávú munkalehetőséget
    • Színvonalas vállalati üdülést (évente több alkalommal)
    • Munkába járás támogatását
    • Családias, közvetlen munkahelyi légkört
    • Számos céges rendezvényt, ahol garantált a jókedv
    Mert velünk nem csak dolgozni jó

  • NÁDÉP Kft. Nádudvar, Magyarország

    A NÁDÉP Kft. több évtizedes szakmai gyakorlatával, Kelet-Magyarország építőiparának egyik jelentős szereplője, tevékenysége kiterjed az építési fővállalkozás és generál-kivitelezés teljes szolgáltatási körére. Munkáinak nagy részét közbeszerzési pályázatokon való folyamatos részv ...

  • Nagyhegyesi TAKARMÁNY Kft.

    Könyvelő

    2 napja

    Nagyhegyesi TAKARMÁNY Kft. Nagyhegyes, Magyarország

    , A többtízéves múlttal rendelkező Nagyhegyesi TAKARMÁNY Kft. ma már NashiDay néven foglalkozik hobbiállat-eledel és haszonállat-takarmány gyártásával. Társaságunk családi tulajdonban áll, fiatalos irányításának köszönhetően folyamatosan fejlődik és bővülő csapatunkba keressük új ...

  • Kovács Tüzép Kft.

    Könyvelő

    2 napja

    Kovács Tüzép Kft. Poroszló, Magyarország

    A heves-megyei újHáz Centrum-ot üzemeltető 34 éves Kovács Tüzép Kft. építőanyagokkal, hidegburkolatokkal és szaniterekkel foglalkozó kis- és nagykereskedelem. A vállalkozás több mint 60 főt foglalkoztat, minden évben növeli forgalmát, fejleszti üzleteit és nagykereskedelmi hálóza ...