Munkahelyek
Senior Könyvelő
Szeged

    Senior könyvelő - Szeged, Magyarország - ELI-HU Nonprofit Kft.

    ELI-HU Nonprofit Kft.
    ELI-HU Nonprofit Kft. Szeged, Magyarország

    12 órája

    Szegeden megépült ELI Attoszekundumos Fényimpulzus Forrás (ELI-ALPS) kutatási nagyberendezés elsődleges küldetése az, hogy ultrarövid impulzusokat szolgáltató fényforrások széles skáláját – különös tekintettel a koherens extrém-ultraibolya (XUV) és röntgensugárzásra, valamint az attoszekundumos impulzusokra – tegye hozzáférhetővé a nemzetközi tudományos közösség különböző felhasználói csoportjai számára. A létesítmény küldetésének másik fő eleme a nagy csúcsintenzitású és nagy átlagteljesítményű lézerek tudományos és technológiai fejlesztésének elősegítése.

    • Könyvelési feladatok teljes körű ellátása,
    • Vevő és szállítói számlák, vegyes könyvelési feladások készítése,
    • Havi, negyedéves, éves zárások elkészítése,
    • Éves beszámoló elkészítésében való részvétel,
    • Pályázati könyvvizsgálatokhoz kapcsolódó dokumentáció összeállításban való részvétel,
    • Céges könyvvizsgálat és hatósági ellenőrzésekhez kapcsolódó dokumentáció összeállításban való részvétel,
    • Adóbevallások teljes körű elkészítése, beküldése,
    • Adatszolgáltatások – KSH, Intrastat teljes körű elkészítése, beküldése,
    • Részt vesz a belső szabályzatok aktualizálásában a mindenkor hatályos jogszabályoknak, uniós előírásoknak, tulajdonosi elvárásoknak, támogatási szerződéseknek megfelelően,
    • Részvétel a menedzsment részére történő adatszolgáltatások elkészítésében,
    • Részvétel a társaság számviteli információs rendszerének kialakításában,
    • Részt vesz a Társaság számviteli tevékenységének, ügyviteli rendjének megszervezésében, koordinálásában és ellenőrzésében.
    • Felsőfokú gazdasági, pénzügyi végzettség és mérlegképes könyvelői végzettség,
    • Min év könyvelés területen szerzett gyakorlati tapasztalat,
    • Magas szintű MS Office felhasználói ismeret,
    • Precizitás, önállóság, lendületes munkavégzés,
    • Proaktív hozzáállás, határidők pontos betartása,
    • Kiváló problémamegoldó- és stressztűrő képesség.
    • Kulcs-Soft és SAP ismerete
    • Gyakorlati tapasztalat uniós projektek elszámolásában
    • Adótanácsadó végzettség
    • Angol nyelvismeret
    • Versenyképes fizetés, béren kívüli juttatások (cafeteria, egészségbiztosítási szolgáltatás)
    • Teljes munkaidős munkaszerződés
    • Kellemes, modern munkakörnyezet
    • Folyamatos szakmai fejlődés biztosítása
    • Változatos feladatok egy nemzetközi csapatban
    • Családbarát munkahely