Munkahelyek
Tiszaújváros

    After Sales értékesítő - Tiszaújváros, Magyarország - MAN Kamion és Busz Kereskedelmi Kft. (szla: MAN Kft.)

    MAN Kamion és Busz Kereskedelmi Kft. (szla: MAN Kft.)
    MAN Kamion és Busz Kereskedelmi Kft. (szla: MAN Kft.) Tiszaújváros, Magyarország

    Megtalálták: Talent HU JB C2 - 3 napja

    Az MAN Truck & Bus a Volkswagen Csoport tagjaként a világ egyik vezető haszongépjármű és autóbusz gyártó cége.
    Az MAN Truck & Bus SE egyike Európa vezető haszongépjármű-gyártóinak és szállítási megoldásokat nyújtó vállalatainak.
    Termékportfóliója magába foglalja a kis-és nagyteherjárművek, autóbuszok, dízel és gázmotorok, elektromos meghajtások széles választékát, valamint a személy-, és áruszállításhoz kapcsolódó szolgáltatásokat.
    Célunk, hogy napról napra leküzdjük határainkat, és folyamatosan fejlesszük technológiailag úttörő termékeinket.

    • Alkatrész és szerviz szolgáltatások értékesítési tevékenységének előkészítése, tervezése és szervezése;
    • Piacfigyelés és dokumentálás;
    • A Key Account ügyfelek részére történő alkatrész és szerviz szolgáltatások értékesítés növelése;
    • Új ügyfelek megszerzése és a meglévő ügyfelek látogatása és kezelése;
    • Az ügyfelekkel kötendő egyedi célmegállapodások kidolgozása, éves felülvizsgálata, esetleges intézkedések végrehajtása;
    • Üzletfejlesztési feladatok ( Alkatrész és Szolgáltatás területen );
    • Ártárgyalások vezetése;
    • Ügyfelek beszerzési szokásainak, igényeinek dokumentálása, szükséges intézkedések bevezetése;
    • Ügyfelek információkkal történő ellátása;
    • Az ügyféligények, esetleges panaszok kezelése, rögzítése, utókövetése;
    • Riportok készítése, ügyféllátogatások dokumentálása;
    • A járműértékesítéssel történő együttműködés.
    • Legalább középfokú végzettség (leginkább műszaki területen);
    • Értékesítésben szerzett legalább 2 éves szakmai tapasztalat;
    • Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás;
    • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Excel, Word, Outlook, PPT);
    • Min. B kategóriás vezetői engedély autóvezetési gyakorlattal.

    A munkakör betöltéséhez szükséges tulajdonságok, képességek:

    • Magabiztos érvelési és kommunikációs képesség;
    • Kiemelkedő szervező és problémamegoldó képesség;
    • Értékesítői attitűd műszaki vénával;
    • Ügyfélorientált szemlélet;
    • Megbízhatóság;
    • Kiemelkedő együttműködési képesség.
    • Felsőfokú műszaki végzettség;
    • Releváns, after sales értékesítésben szerzett tapasztalat;
    • Tárgyalóképes német nyelvtudás;
    • SAP ismeret;
    • Szakmai kihívásokat, felelősségteljes munkát;
    • Biztos, stabil munkahelyet;
    • Korszerű munkakörülményeket;
    • Folyamatos képzési lehetőséget;
    • Béren kívüli juttatást;
    • Értékesítési jutalékot, céges autót; telefont, laptopot
    • Élet-és balesetbiztosítást.

  • Elite Team 25 Kft

    Területi képviselő értékesítő

    Megtalálták: Talent HU JB C2 - 5 napja

    Elite Team 25 Kft Nyíregyháza, Magyarország

    Otthon érzed magad a Fitnesz és a Fitnesz gépek világábanAkkor a Mi csapatunkban a helyedAz Elite Fitness, Fitnesz és kondigépkereskedés Értékesítőt, Területi képviselőt keres.Munkatársat keresünk fitneszgép / táplálék kiegészítő, területi képviselő- értékesítő munkakörbe, nyíreg ...

  • Randstad

    Értékesítő

    Megtalálták: beBee S2 HU - 5 napja

    Randstad Miskolc, Magyarország Teljes munkaidő

    Cégleírás / Organisation/DepartmentMiskolci partnerünk tapasztalt értékesítő kollégát keres · Ha jól beszélsz angolul, mérnöki/műszaki végzettséggel rendelkezel és sales vonalon tevékenykedsz, akkor várjuk önéletrajzodPozíció leírása / Job description · Új vevő partnerek eléréséh ...