Munkahelyek
Budapest

    Szervizmérnök / Szerviztechnikus - Budapest, Magyarország - AGRO-LEGATO Kft.

    AGRO-LEGATO Kft.
    AGRO-LEGATO Kft. Budapest, Magyarország

    6 napja

    1996-ban alakult, magyar tulajdonú, budapesti székhelyű, dinamikusan fejlődő, külföldön is több irodával jelen lévő, tejipari és élelmiszeripari laboratóriumi műszerek, tesztek forgalmazásával foglalkozó vállalat,

    • laboratóriumi műszerek beüzemelése, javítása, karbantartása
    • értékesítés, partnerlátogatás, stb.
    • kapcsolattartás a külföldi beszállítókkal, gyártókkal
    • a cég képviselete kiállításokon (külföldön is)
    • elvégzett feladatok dokumentálása
    • ügyfél-kapcsolattartás és elégedettség biztosítása
    • eredmények jelentése a vezetőség felé
    • kiszállítandó készülékek kalibrálásának, tesztelésének elvégzése
    • a mérési eredmények dokumentálása, elemzése, stb.
    • szervizmérnöki, vagy szerviz technikusi végzettség mikroelektronikai képesítéssel (diploma megléte nem feltétel, de előny)
    • minimum középfokú angol nyelvtudás, nyelvvizsga bizonyítvány nem feltétel, a valós beszélt és írott nyelvtudás a fontos
    • B kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalat
    • gyakorlati érzékkel rendelkező dinamikus egyéniség, aki nem riad vissza egy váratlanul felmerülő probléma megoldásától sem
    • 2-3 év szakirányú tapasztalat
    • további idegen nyelvtudás
    • kihívásokat jelentő feladatok, szakmai fejlődési lehetőség
    • külföldi kiállításokon, tréningeken való részvétel
    • céges gépkocsi és mobiltelefon
    • hosszú távú munkalehetőség
    • versenyképes bér, + egyéb juttatások

  • 'GORDIUSZ ALFA' Kft. Budapest, Magyarország

    Célunk, hogy komplex szolgáltatásainkkal ügyfeleinket segítsük a jelenlegi és jövőbeli technológiai kihívásaikban, legyen szó az Ipar 4.0 technológiai átállásban és megfelelésben, legmodernebb fémmegmunkálási gépekben, szakmai támogatásban vagy finanszírozási formák megtalálásába ...

  • EXTOR SERVICES KFT. Budaörs, Magyarország

    Legyél Te is az ország egyik vezető szünetmentes megoldás szállítójának fiatalos, lendületes csapattagja · Mutasd meg, hogy mire vagy képes egy ösztönző környezetben · Az EXTOR Services Kft. a 100 százalékban magyar tulajdonú EXTOR cégcsoport tagja, amely immár 23 éve a szünetmen ...