Mérlegképes könyvelő - Budapest, Magyarország - BHE Bonn Hungary Elektronikai Kft.

    BHE Bonn Hungary Elektronikai Kft.
    BHE Bonn Hungary Elektronikai Kft. Budapest, Magyarország

    1 hete

    A BHE Bonn Hungary Elektronikai Kft. rádiófrekvenciás és mikrohullámú berendezéseket tervező és gyártó vállalat.
    A világ közel 30 országába exportálunk innovatív, magas technológiai tudással előállított termékeket elsősorban a vészhelyzeti kommunikáció, a védelmi ipar és az űripar számára.

    • Szállítói számlák könyvelése, szállítói folyószámlák ellenőrzése
    • Kapcsolattartás a partnerekkel
    • Banki utalások előkészítése; banki tranzakciók, pénztár könyvelése, ellenőrzése
    • Vegyes tételek könyvelése; számlázási feladatok
    • Havi/negyedéves zárásokban való aktív részvétel, analitikák egyeztetése
    • Folyamatok optimalizálásának támogatása

    TÉGED KERESÜNK, HA

    • Mérlegképes könyvelői képesítéssel rendelkezel
    • Hasonló területen szerzett minimum 2 év releváns szakmai tapasztalatod van
    • Analitikus gondolkodás és rendszerszemlélet jellemez
    • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretekkel, valamint jó kommunikációs és problémamegoldó készséggel rendelkezel
    • Precíz, pontos önálló munkavégzés, proaktív hozzáállás jellemez
    • Szakirányú felsőfokú végzettség
    • Alapfokú angol nyelvtudás
    • Vállalatirányítási rendszer ismerete

    MIÉRT NAGYSZERŰ MUNKAHELY A BHE?

    • Versenyképes fizetést és számos béren kívüli juttatást adunk
    • Próbaidő után home office lehetőséget biztosítunk (maximum 2 nap/hét)
    • Családias, támogató munkakörnyezet vesz körül
    • Folyamatos fejlődési és tanulási lehetőséget biztosítunk
    • Változatos feladataid lesznek
    • Ingyenes parkolás az irodaház környékén