Munkahelyek
Pécs

    Ajánlatkérő mérnök - Pécs, Magyarország - Viapan "Dologidő" Kft.

    Viapan "Dologidő" Kft.
    Viapan "Dologidő" Kft. Pécs, Magyarország

    Megtalálták: beBee S2 HU - 6 napja

    Default job background
    Teljes munkaidő

    Kiemelt pécsi partnerünk keresi az új kollégát Ajánlatkérő mérnökmunkakörbe.Izgalmas kihívások, változatos munkakör, multi közeg - ez és még sok más vár Rád, ha jelentkezel partnerünkhöz. Velük tartasz?

    Az új kolléga feladatai:

    • Elkészíteni az ajánlatkéréssel kapcsolatos dokumentumokat
    • Beszállítók azonosítása és értékelése
    • Beszállítói ajánlatok, árajánlatok elemzése
    • Pontos naprakész dokumentáció vezetése
    • Potenciális beszállítók azonosítása
    • Szoros együttműködés projektmenedzserekkel, mérnökökkel
    • Aktív részvétel a folyamatfejlesztésben

    A jelentkezőkben az alábbiakat keressük:

    • Mérnöki vagy kapcsolódó területen szerzett alapdiploma
    • Tapasztalat gyártási környezetben
    • Szilárd kommunikációs és kapcsolatteremtő képességek
    • AutoCAD ismerete
    • Ipari szabványok és előírások ismerete

    Amit munkádért cserébe kínálni tudnak

    • Kiemelkedő bérezés és juttatási csomag
    • Szakmai kihívások és fejlődési lehetőség
    • Multinacionális vállalati háttér
    • Hosszútávú együttműködési lehetőség