Minőségellenőr - Kaposvár, Magyarország - KAPOSPLAST Kft.

    KAPOSPLAST Kft.
    KAPOSPLAST Kft. Kaposvár, Magyarország

    2 hete

    Leírás
    • Kaposvári munkavégzési hely.
    • Évről évre folyamatosan fejlődő kaposvári cég.
    • Magyarország egyetlen műanyagszálgyártó vállalata.
    • Késztermék minőségi és fizikai paramétereinek ellenőrzése, mérőeszközzel történő mérése, dokumentálása.
    • Műszakban történt eseményekről jelentés készítése.
    • Utasításoknak megfelelő ellen mintakezelés.
    • Együttműködés a Termelési osztállyal, minőségi eltérés esetén jelzés az illetékes személynek.
    • Érettségi és/vagy középfokú szakirányú végzettség.
    • Precíz, pontos munkavégzés, megbízhatóság.
    • Határozott, döntésképes személyiség.
    • Rendszerszintű gondolkodás.
    • Készség önálló és csapatmunkában való munkavégzésre.
    • Munkájára igényes, alapos.
    • Jó kommunikációs- és problémamegoldó készség.
    • Nagyfokú terhelhetőség, hétvégi munkavégzésre, ill. nappali és éjszakai munkavégzésre való hajlandóság.
    • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat vagy gyakorlat.
    • Azonnali munkakezdés.
    • Hosszútávú, bejelentett munkaviszonyt egy stabil hátterű magyar tulajdonú cégnél.
    • Teljes munkaidő.
    • Alkalmazotti jogviszony.
    • Vidékről bejáró dolgozóknak utazási költségtérítés.
    • Szállás lehetősége.
    • Telephelyünkön rendszeres orvosi ellátást.
    • Folyamatosan fejlődő technikai környezetet.
    • Azonnali kezdési lehetőséget.
    • Munkakörnek megfelelő bérezés.