Munkahelyek
Erdőkertes

    Szerszám- és készüléktervező mérnök - Erdőkertes, Magyarország - Mullit Kft

    Mullit Kft
    Mullit Kft Erdőkertes, Magyarország

    Megtalálták: Talent HU JB C2 - 1 hete

    A Mullit Industries megmunkáló készülékek tervezésével és gyártásával foglalkozó több mint 40 éves gyártási tapasztalattal rendelkező, 100%-ban magyar tulajdonban lévő vállalkozás. Várjuk gépész tervezőmérnök kollégánkat családias légkörű, dinamikusan fejlődő csapatunkba. Főbb célpiacaink: repülőipar és gyógyszeripar.

    • Megmunkáló készülékek tervezése
    • Alkatrészek fejlesztése
    • Öntőformák tervezése
    • Műszaki dokumentáció készítése (magyar és angol nyelven)
    • Gépészmérnöki végzettség
    • Min. 3 év szakmai tapasztalat szerszám és készülék tervezésben
    • Stabil felületmodellezési ismeretek
    • Pontos és megbízható munkavégzés
    • Ügyfélközpontúság, projektben való munkavégzés, rugalmasság
    • Angol nyelv tárgyalóképes ismerete
    • SolidWorks szoftver ismerete
    • Haladó felületmodellezési ismeretek
    • Projekt menedzsmentben szerzett ismeretek
    • Proaktivitás
    • Stabil gyártástechnológiai alapismeretek
    • 3D nyomtatási ismeretek
    • Versenyképes fizetés
    • 13. havi bónusz
    • Bejárási támogatás
    • Szakmai kihívások és folyamatos fejlődési lehetőség
    • Stabil háttér, hosszú távú munkalehetőség
    • Családias légkör
    • Kihívásokkal teli munkakör
    • Fiatalos, jókedélyű, összeszokott, szakmailag felkészült csapat, akik nagyban tudják segíteni, támogatni munkádat