Projektvezető - Somogy County, Magyarország - KRAFTWERKBAU Kft.

    KRAFTWERKBAU Kft.
    KRAFTWERKBAU Kft. Somogy County, Magyarország

    2 hete

    Tököli telephelyű szerelőipari cég gépészmérnök, vagy épületgépész végzettségű munkatársat keres site manager/projektvezetői munkakörbe, változó munkavégzési területre Magyarországon belül és külföldi projektekre egyaránt.
    Amennyiben magadra ismersz, köztünk a helyed

    Feladatok:

    • műszaki tervek feldolgozása
    • kivitelezési munkák előkészítése, szervezése
    • kapcsolattartás a vevőkkel, alvállalkozókkal
    • határidők követése és betartatása
    • megvalósulási tervdokumentációk összeállítása
    • ütemterv, dokumentáció elkészítése, követése
    • helyszíni projektvezetés, projekt előkészítés
    • fizikai állomány munkájának ellenőrzése, értékelése, irányítása
    • gépészmérnöki, épületgépész mérnöki végzettség
    • mobilitás
    • aktív angol és/vagy német nyelvtudás
    • rugalmas, nyitott és problémamegoldó személyiség
    • önálló munkavégzési képesség
    • lojalitás, megbízhatóság
    • számítógépes ismeretek
    • B kategóriás jogosítvány
    • 1-2 éves szakmai tapasztalat, pályakezdők jelentkezését is várjuk
    • ipari projektekben való jártasság
    • német és/vagy angol nyelvtudás
    • olajiparban/vegyiparban/erőmű szektorban/építésben szerzett munkatapasztalat
    • AutoCAD tervező program ismerete
    • XLS aktív használata
    • stabil vállalati háttér
    • fejlődési lehetőség
    • változatos feladatok
    • hosszú távú belföldi és külföldi munkalehetőség
    • utazási költségtérítés (külföldön és belföldön)
    • fiatal és innovatív csapat
    • karrierlehetőség nemzetközi viszonylatban
    • korrekt bérezés