Gyártómérnök - Tiszaújváros, Magyarország - LEVA Hungary Kft.

    LEVA Hungary Kft.
    LEVA Hungary Kft. Tiszaújváros, Magyarország

    Megtalálták: Talent HU JB C2 - 1 hete

    Tiszaújváros műanyagipari alkatrészek gyártásával foglalkozó cége, álláspályázatot hirdet újonnan induló üzemébe az alábbi munkakörbe:
    Gyártómérnök
    Cégünkről bővebben tájékozódhat:

    • Új gyártósor telepítése külföldi betanulás alapján
    • Gyártási folyamatok kialakításában, fejlesztésében való aktív részvétel
    • Gépek, termelő berendezések üzembe helyezése, üzemeltetése, karbantartása
    • Termelési rendszerek elméleti kidolgozása és gyakorlati megvalósítása
    • 3-4 fős csoport munkájának megszervezése, irányítása
    • Műszaki diploma (preferáltan mérnöki területen)
    • Magabiztos angol nyelvtudás
    • Hatékony problémamegoldó képesség
    • Motiváció a tanulásra, fejlődésre

    Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (3-4 év)

    • Fiatalos, inspiráló munkakörnyezet
    • Versenyképes fizetés
    • Szakmai fejlődés támogatása
    • Változatos projektekben való részvétel