Munkahelyek
Folyamatmérnök
Ajka

    Folyamatmérnök - Ajka, Magyarország - Bourns Alkatrészgyártó Kft.

    Bourns Alkatrészgyártó Kft.
    Bourns Alkatrészgyártó Kft. Ajka, Magyarország

    Megtalálták: Talent HU JB C2 - 1 napja

    Az amerikai gyökerű Bourns ajkai lokációjaként autóipari szenzorainkkal globális szinten elégítjük ki vevőink igényeit, miközben innovatív tervezésű, kiváló minőségű technológiai termékeinkkel valódi és folyamatos hozzáadott értékkel gazdagítjuk a világot.

    Alkalmazottaink nagyfokú önállósággal bírnak, magasan kvalifikáltak és folyamatos szakmai továbbfejlődésükkel közvetetten teremtik meg a biztonságot a termékeinkkel felszerelt autó vezetője és utasai számára.

    Téged keresünk, ha
    • szeretsz a termelésben mozogni
    • szeretnél egy összetett feladatkört, ahol izgalmas technológiákkal dolgozhatsz pl: ultrahangos hegesztés, lézerforrasztás, elektromos és optikai végellenőrzés, induktív technológia

    Várunk mérnöki csapatunkba, Feladataid egy átlagos munkanap során:
    • Biztosítod a hozzád tartozó gyártóterület gépeinek és folyamatainak a minőségi és gondmentes működését
    • Minőségi probléma esetén az azonnali intézkedéseket vezetsz be, gyökérokokat határozol meg, javító intézkedéseket vezetsz be, figyeled a validációkat - ezek eredményeit prezentálod
    • Gyártási folyamatokat és minőségi követelményeket tervezel
      • FMEA koordináció;
      • APQP tevékenyég összefogása
      • Gép és gépalkatrész specifikációk elkészítésében való közreműködés
      • Rajzok, munkautasítások és egyéb specifikációk követése, nyilvántartásba vétele és naprakész tartása
    • Változáskezdeményezés, közreműködés a változás bevezetési terv elkészítésében
    • Beszállított új/megváltozott anyagok gyárthatósági vizsgálatát, próbagyártást koordinálsz
    , Te vagy az ideális jelölt, amennyiben:
    • Mérnöki diplomával rendelkezel pl : villamos -, gépész- vagy mechatronikai mérnöki szakokon
    • Minimum 5 év tapasztalatod van komplex nemzetközi autóipari gyártókörnyezetben
    • Kiváló analitikai és problémamegoldási képességekkel bírsz
    • Gyakorlottan alkalmazod az IATF 16949 szabványismereteidet
    • Kiválóan alkalmazod a PPAP, APQP, FMEA, SPC, MSA folyamatmodelleket
    • Folyékony angol nyelvtudással rendelkezel
    • családias légkör multinacionális környezetben
    • versenyképes juttatási csomag (cafeteria, negyedéves teljesítménybónusz, pulykapénz, régiónkban kiemelkedő munkábajárási támogatás)

  • Jost Hungária Kft.

    Jost Hungária Kft. Veszprém, Magyarország

    ,Sorozatgyártás mérnöki támogatása · Hatékonyságnövelő intézkedések kidolgozása · Projekt feladatokban való részvétel (gyártóeszközök cseréjére, illetve gépbeszerzés keretében indított projektek műszaki támogatás) · Műszaki változások kezelése, bevezetése (termék- és folyamatvált ...

  • Pápai Hús Kft.

    Normatechnológus

    Pápai Hús Kft. Pápa, Magyarország

    A Pápainál valamennyien azért dolgozunk, hogy ínycsiklandozó és tápláló termékek kerüljenek a családok asztalára. Az egyedi ízeink sikerességét a hagyományok és az innováció különleges összehangolásával biztosítjuk. Ha szeretnél fiatalos, lendületes csapatunkhoz tartozni, várunk ...