Karbantartó, hegesztő - Tatabánya, Magyarország - Tatabánya Erőmű Kft.

    Tatabánya Erőmű Kft.
    Tatabánya Erőmű Kft. Tatabánya, Magyarország

    Megtalálták: Talent HU JB C2 - 1 hete

    Az idén fennállásának 125-ik évfordulóját ünneplő Tatabánya Erőmű Kft. a város távhő rendszerének és közintézményeinek alapvető hőforrása. Legfontosabb feladata a mintegy lakás és számos intézmény fűtési és használati melegvíz ellátásához szükséges hőenergia előállítása.,
    • Hegesztési és lakatos munkák elvégzése elvárt minőségben;
    • Fémből és egyéb anyagokból készült szerkezeti elemek összeépítése.
    • Minimum 3 év szakmai tapasztalat;
    • 141-es, TIG (AWI) hegesztési eljárásban szerzett tapasztalat;
    • MSZ EN ISO szabvány szerint kiadott hegesztőminősítés vagy hegesztő szakmunkás bizonyítvány megléte;
    • Lakatos feladatok ellátásban szerzett tapasztalat;
    • Rugalmasság;
    • Tanulási hajlandóság;
    • Csapatban való jó együttműködés képessége.
    • Erőműves tapasztalat;
    • Nyomástartó edények hegesztésében szerzett tapasztalat;
    • 111-es, MMA hegesztési eljárás ismerete.
    • Alapbér;
    • Béren felüli havi plusz juttatások;
    • Évi nettó ,- Ft Cafeteria juttatás;
    • 13. havi fizetés;
    • Nyugdíjpénztári hozzájárulás;
    • Kormányrendeletben rögzített áramdíjkedvezmény;
    • Gépkocsival történő munkába járás támogatása a jogszabályi 15 Ft/km költségtérítés felett, további nettó 35 Ft/km-el (közigazgatási határon kívül);
    • 100%-os helyi bérlet térítés;
    • Szakmai fejlődési lehetőség;
    • Hosszútávú, biztos megélhetést nyújtó munkalehetőség.