Vérvételi asszisztens - Budapest, Magyarország - Mundi Medical Bt.

    Mundi Medical Bt.
    Mundi Medical Bt. Budapest, Magyarország

    1 hete

    A Mundi Medical Bt. az ország számos pontján nyújt vér- és egyéb mintavételi szolgáltatást. A Synlab Hungary Kft. kiemelt partnere vagyunk. Cégünk a TritonLife Csoport partnere.

    Hétköznapra (hétfőtől-péntekig) keresünk vérvételi asszisztens munkatársat Békásmegyeren nyíló magánvérvételi helyünkre, ahol gyermek vérvételi szolgáltatást nyújtunk, rész- vagy teljes munkaidőben, határozatlan időre.

    • laborvizsgálat céljából megjelent gyermekektől vért illetve mintát vegyen, valamint ellássa e tevékenységgel kapcsolatos egyéb feladatokat, különösen:
      • vérvételen kívül egyéb minták levétele, illetve a hozott minták átvétele a rendelőben megjelent személyektől;
      • minták szakmai szabályok szerint történő tárolása, kezelése (pl. ha szükséges centrifugálás, fagyasztás);
      • minták és kérőlapok átadása a laboratórium megbízottja részére a laboratóriumba történő elszállítás céljából;
    • számlák kiállítása, vizsgálati díj betegektől való átvétele, banki terminál kezelése
    • fogyóanyagok nyilvántartása
    • betegdokumentáció kezelése

    A pozíció betöltéséhez szükséges végzettség. Kizárólag érvényes igazolványokkal (MESZK és működési nyilvántartási) rendelkezők jelentkezését várjuk.
    Gyermek vérvételben szerzett megfelelő tapasztalat.

    Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
    - önálló, megbízható munkavégzés,
    - csapatorientált hozzáállás

    Stabil, kiszámítható, igényes munkakörnyezet,
    - folyamatos szakmai fejlődési lehetőség (szakmai tréningek),
    - összetartó csapat, ahol segítjük egymás munkáját,
    - versenyképes fizetés,
    - szabad hétvége.