Munkahelyek
Folyamatmérnök
Tata

    Folyamatmérnök - Tata, Magyarország - Randstad

    Randstad
    Randstad Tata, Magyarország

    Megtalálták: beBee S2 HU - 6 napja

    Randstad background
    Teljes munkaidő
    Leírás
    Cégleírás / Organisation/Department

    Tatán működő, megbízható gyártó nagyvállalat keresi új kollégáját Folyamatmérnök pozícióra.

    A lehetőség nyitott junior és senior kollégák számára is.

    Amennyiben megfelelsz az elvárásoknak várjuk jelentkezésed vagy érdeklődésed az elérhetőségek egyikén.

    Jelentkezéshez küldj magyar önéletrajzot, vagy jelentkezz pár kattintással.Pozíció leírása / Job description

    Pozícióhoz tartozó feladatok

    Termelés támogatása műszaki oldalról
    Folyamat hatékonysági és költség megtakarítási projektek indítása és koordinálása
    Műszaki rajzok karbantartása SolidEdge tervező rendszerekkel
    Technológiai információk készítése és karbantartása (PDM)
    Cikkadatok nyomon követése a vállalatirányítási rendszerben
    Munkautasítások készítése és karbantartása
    Kapcsolattartása a társosztályokkal, termelési részlegekkel, beszállítókkal
    Műszaki beruházások előkészítése és a kivitelezések koordinálása
    Az előírt határidők figyelemmel kísérése, azok pontos betartása
    A mérnökség vezetőtől kapott feladatok elvégzéseElvárások / Requirements

    Szükséges kompetenciák
    Magabiztos, határozott, ugyanakkor együttműködő személyiség
    Rendszerszemléletű és gyakorlatias gondolkodás
    Jó kommunikációs képesség és megoldásorientált gondolkodásmód

    Követelmények
    Felsőfokú műszaki végzettség
    Min. 2-3 éves szakmai tapasztalat
    Középfokú angol nyelvtudás

    Előnyt jelent a pályázat során
    Gyártókörnyezetben szerzett szakmai tapasztalat
    Német nyelvtudásAmit kínálunk / Offer

    Béren kívül juttatások:

  • Br Ft cafeteria
  • 13. havi juttatás a próbaidő után
  • Emelt bejárási támogatás
  • rugalmas szellemi munkaidőKapcsolattartó / Information timea.szednarne- Tatabánya, Komáromi utca /
    tapasztalat 1-3 év / 1-3 years
    készségek
  • angol
  • gyártás termelés
  • folyamat mérnökség
    szakmai ismeretek
  • 'Nem igényel speciális végzettséget'
    szükséges végzettség Főiskolai, egyetemi végzettség / University

  • Randstad Hungary Kft.

    Megtalálták: Talent HU JB C2 - 3 napja

    Randstad Hungary Kft. Tata, Magyarország

    Tatán működő, megbízható gyártó nagyvállalat keresi új kollégáját Folyamatmérnök pozícióra.A lehetőség nyitott junior és senior kollégák számára is.Amennyiben megfelelsz az elvárásoknak várjuk jelentkezésed vagy érdeklődésed az elérhetőségek egyikén.Jelentkezéshez küldj magyar ön ...

  • TE Connectivity

    Fröccsöntő folyamatmérnök

    Megtalálták: beBee S2 HU - 1 napja

    TE Connectivity ESZTERGOM, Magyarország

    At TE, you will unleash your potential working with people from diverse backgrounds and industries to create a safer, sustainable and more connected world. Job Overview · TE Connectivity's Manufacturing Engineering Teams are process leaders for stamping, molding or assembly relat ...

  • GMD CAST Hungary Kft.

    Megmunkálási folyamatmérnök

    Megtalálták: Talent HU JB C2 - 1 napja

    GMD CAST Hungary Kft. Dorog, Magyarország

    ,Gyártás elemzése, termelékenység fejlesztése · Termelési adatok gyűjtése, kiértékelése, elemzése: folyamatos fejlesztés · Új termék bevezetésében való aktív részvétel · Vevői reklamációkra hozott preventív és reaktív intézkedések bevezetése · Standardok meghatározása · A LEAN gy ...