Munkahelyek
Békéscsaba

    Vegyész - Békéscsaba, Magyarország - ALFÖLDVÍZ Zrt.

    ALFÖLDVÍZ Zrt.
    ALFÖLDVÍZ Zrt. Békéscsaba, Magyarország

    Megtalálták: Talent HU JB C2 - 4 órája

    Az ivóvíz- és műszeres kémiai laboratóriumban folyó minőségvizsgálatok elvégzése, így:

    • ivóvíz, felszín alatti-, felszíni- és fürdővíz minták előkészítése (extrakció, desztilláció, roncsolás) az analitikai vizsgálatokhoz, minták szétosztása nagyműszeres vizsgálatokhoz
    • nagyműszeres mérések (IC, AAS, ICP, Higany) szabvány-, vagy egyedi módszer szerinti elvégzése
    • laboratóriumi kisműszerekkel és mintaelőkészítő berendezésekkel történő vizsgálatok (pH, vezetőképesség, oldott oxigén és zavarosság mérők, automata titrátor, spektrofotométer, analitikai mérleg, szárítószekrény, izzítókemence, mikrohullámú nedvességtartalom meghatározó, blokkroncsoló) szabvány-, vagy egyedi módszer szerinti elvégzése
    • klasszikus analitikai vizsgálatok (titrálás) elvégzése
    • a mért eredmények kiértékelése, ellenőrzése, számított komponensek meghatározása
    • vizsgálati eredmények előírásszerű dokumentációja
    • a vizsgálatokhoz kapcsolódó minőségbiztosítási feladatok elvégzése (QC kártyák, pontosság ellenőrzési bizonylatok), dokumentumok naprakész vezetése
    • mintaelőkészítő berendezések és mérőműszerek felügyelete, szakszerű felhasználói szintű karbantartása
    • új módszerek bevezetésében, akkreditációra való felkészülésekben való aktív részvétel

    Az ivóvíz-, és gázlaboratóriumban folyó mintaelőkészítési és vizsgálati, valamint minőségbiztosítási tevékenységeinek napi koordinálása, így:

    • napi feladatok kiosztása, visszaellenőrzése
    • minőségbiztosítási feladatok elvégzése
    • dokumentáció folyamatos ellenőrzése, napra készen tartása
    • minőségirányítási rendszer fejlesztésében való részvétel
    • részvétel az akkreditációval kapcsolatos NAH eljárásokban
    • szakirányú vegyész, vegyészmérnök Msc végzettség
    • min. 2 év akkreditált laboratóriumban szerzett tapasztalat
    • felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Windows, MS Office, különös tekintettel MS Excel)
    • önálló, pontos, precíz és megbízható munkavégzés
    • csapatmunkára való képesség
    • vezetői kompetencia
    • analitikus gondolkodás
    • eredményorientáltság
    • belső auditori (ISO 17025:2017) képesítés
    • vezetői tapasztalat
    • angol nyelvtudás
    • alapbér a besorolási rendszer alapján meghatározva
    • szakmai fejlődési lehetőség az analitika területén
    • Cafetéria költségkeret bruttó ,- Ft/év
    • lakhatási támogatás
    • Önkéntes Nyugdíjpénztári munkáltatói hozzájárulás, havi bruttó bér 4%-a
    • balesetbiztosítás, szociális, élethelyzethez kapcsolódó juttatások, utazási támogatás, céges rendezvények, elismerési rendszer