Munkahelyek
Debrecen

    Karbantartó gépészmérnök - Debrecen, Magyarország - ECOPRO GLOBAL HUNGARY Zrt.

    ECOPRO GLOBAL HUNGARY Zrt.
    ECOPRO GLOBAL HUNGARY Zrt. Debrecen, Magyarország

    Megtalálták: Talent HU JB C2 - 1 hete

    • A karbantartási menedzser támogatása

    • A gépek, berendezések megfelelő működésének és karbantartásának felügyelete és irányítása

    • Napi javítási feladatok és megelőző karbantartás végrehajtása

    • Karbantartási terv kidolgozása, fejlesztése

    • Alvállalkozók irányítása

    • A folyamatdokumentáció áttekintése, például a PPFD, P&ID és szállítói rajzokat
    • Főiskolai, vagy egyetemi végzettség (Gépész-, villamosmérnöki vagy kapcsolódó műszaki területen)

    • Legalább 4 év gépészmérnöki tapasztalat

    • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt, ,
    • Folyamatosan bővülő, új multinacionális vállalat tagjaként nemzetközi és modern munkakörnyezettel várunk
    • Szabadalmaztatott egyedi technológiával rendelkező gyártó vállalatnál való fejlődési lehetőség
    • Kiemelkedő, pozíciónak megfelelő versenyképes bérezés és béren kívüli juttatási csomag (Cafeteria, bónusz)
    • Napi egyszeri ingyenes meleg étkezés
    • Heti egy gyümölcsnap

  • Contemporary Amperex Technology Hungary Kft.

    Karbantartó műhely vezető mérnök

    Megtalálták: Talent HU JB C2 - 9 órája

    Contemporary Amperex Technology Hungary Kft. Debrecen, Magyarország

    A feladataid lesznek:Felügyelni a CNC megmunkálási műveleteket (köszörű, maró, eszterga stb.), a gyors, pontos és biztonságos munkavégzést szem előtt tartva;Vezetni a műhely folyamatainak kialakítását (best practice alapján), továbbfejlesztését, és biztosítani azok betartását;Akt ...