Munkahelyek
Győr

    Szervíztechnikus (Csőszerelő) - Gyor-Moson-Sopron, Magyarország - Dome Facility Services Kft.

    Egy vállalat legfontosabb építői nem acélból és betonból állnak, hanem a megbecsült szakemberekből, mert ők varázsolják a kihívásokat lehetőségekké

    Dinamikus növekedésünknek köszönhetően mára már több, mint 650 tehetséges szakembert foglalkoztatunk.
    Nálunk a családias légkört nem egy közhelynek, hanem hétköznapoknak hívják

    Vezetőink nagy figyelmet fordítanak a következetes irányításra és az emberközpontú vezetésre, melyre mi kiemelten büszkék vagyunk.

    A vállalatunk stabil erőforrásokkal, a kereskedelmi ingatlanpiac meghatározó szereplője, ingatlanüzemeltetési, energetikai és irodakivitelezési területeken.

    2019-ben szakmai elismerését a Real Estate Awards, a Portfolio Property Awards és a CIJ Awards egyaránt kifejezte "Az Év Facility Management Cége" díjjal.

    Mivel foglalkozunk és mire számíthatsz, ha csatlakozol a csapatunkhoz:

    • Szervíztechnikusként a szervízcsoport tagjaként fogsz dolgozni. Feladatod, az ipari, kereskedelmi és irodaházi létesítmények berendezéseinek működése, használata során felmerülő problémák megoldása lesz, valamint tervezett karbantartások végrehajtása.
    • Részlegünk, általában szerelő párokból alkotott csapatokkal dolgozik.
    • Egy csapat általában egy gépész és egy villanyszerelő szakemberből áll. (Összetettebb feladatoknál ez természetesen nagyobb létszámot és más csapat összetételt is jelenthet)
    • A közvetlen felettesed a csoportvezetődlesz, aki a részleg többi kollégájához hasonlóan segíteni fogja napi tevékenységedet, de első sorban tőle kapod a napi feladatokat.
    • A feladatokat minimum 1 hétre előre tervezzük, így a napi tevékenységekről időben értesülsz.
    • A munkákat nálunk nem papíron dokumentáljuk, hanem mobil eszközön.

    Főbb feladatok:

    • Üzemeltetett létesítményekről érkező hibajelentések átfogó kivizsgálása mérések adatrögzítése, munkalapok vezetése,
    • Javításokhoz szükséges alkatrészek pontos beazonosítása, egyeztetése a csoportvezetőkkel,
    • Létesítményeken dolgozó technikus kollégák szükség szerinti helyettesítése,
    • Tervezett megelőző karbantartások elvégezése,
    • Épületek csőhálózat rendszereihez tartozó berendezések hibaelhárítási, javítási munkáinak elvégzése.

    Csapatunkba téged keresünk, ha:

    • Csőhálózat-szerelő vagy lakatos végzettség,
    • Legalább 1-3 éves csőszerelő tapasztalatod van,
    • Felhasználói szintű számítógépes ismereteid vannak (MS Outlook, Word, Excel),
    • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel,
    • Szerződött partnereinknél keletkező munkaidőn kívüli hibaelhárításhoz készenlétet vállalsz.
    • Ha nem ijedsz meg az új feladatoktól és az utazástól
    • Rendelkezel az alábbi végzettségek valamelyikével:
      • Víz-és gázvezeték szerelő
      • Gázvezeték-és készülékszerelő
      • Központifűtés- és csőhálózat szerelő
      • Hűtéstechnikai szerelő, szivárgásvizsgálati jogosultsággal HR
      • Tűzvédelmi szakvizsga
    • Szakmai felkészültségednek megfelelő alapbért biztosítunk,
    • Minden évben egy alkalommal extra bónusszal jutalmazzuk munkád,
    • Havi mozgóbér rendszerünkkel értékeljük, ha kiemelkedő havi teljesítményt nyújtasz,
    • Szépkártya juttatást kapsz havonta,
    • Céges mobiltelefont biztosítunk,
    • Munkatársajánló programunkkal díjazzuk, ha te is új munkatársat hozol hozzánk,
    • Munkába járásodat támogatjuk.
    • Tudásodat nem csak elismerjük, hanem támogatjuk is. Képzési rendszerünk keretein belül, rendszeres oktatásokat biztosítunk részedre,
    • Nagy figyelmet fordítunk a szerszámok fejlesztésére, új eszközök beszerzésére, hogy a lehető leghatékonyabban végezd munkád, megbízható felszerelések segítségével.