Munkahelyek
Folyamatmérnök

    Folyamatmérnök - Marcali, Magyarország - ZIEHL-ABEGG Kft.

    ZIEHL-ABEGG Kft.
    ZIEHL-ABEGG Kft. Marcali, Magyarország

    Megtalálták: Talent HU JB C2 - 1 napja

    • Termék kivitelezhetőségének ellenőrzése rajz/dokumentáció és technológia alapján
    • Határidő meghatározása és követése a szériagyártás engedélyezéséig
    • Munkafolyamatok sorrendjének meghatározása; Technológia felügyelete
    • Műveleti terv és darabjegyzék összeállítása, folyamatos aktualizálása
    • Kalkulációk készítése és ellenőrzése; Normaidők felügyelete
    • Gyártási előírások, gépbeállítási-, csomagolási utasítások elkészítése
    • A sorozatgyártás optimalizálása, költségek és minőség tekintetében
    • Részvétel gyártóeszközök, szerszámok fejlesztésében, kivitelezésében
    • Gépbeszerzési/gépfelújítási projektek koordinálása
    • OPF gyártósorok optimalizálása
    • LEAN folyamatok koordinálása
    • Új technológia bevezetése
    • Gépész-, Villamos-, Mechatronikai mérnök végzettség
    • Középszintű német és/ angol nyelvtudás
    • Gyártás/ folyamat-tervezési területén szerzett min. 3 tapasztalat
    • Számítástechnikai ismeretek: MS Office, CAD (AutoCad)
    • LEAN ismeretek és gyakorlati tapasztalat
    • Hegesztés technológiai ismeretek/tapasztalat
    • Versenyképes alapbér , célprémium rendszer , 13. havi fizetés
    • Jelenléti és senioritási bónusz
    • Cafeteria juttatások, mobiltelefon
    • Rugalmas munkarend
    • Nemzetközi munkakörnyezet; Németországi kiküldetések

  • ZIEHL-ABEGG Kft.

    Hegesztőmérnök

    ,Gyártmányrajzok engedélyezése hegesztés szempontjából · Hegesztési tevékenység felügyelete · Hegesztési eljárások minősítése · Hegesztők oktatása, értékelése, minősítése · Hegesztéssel kapcsolatos dokumentációk vezetése, naprakészen tartása. · Javaslattétel a hegesztési technoló ...