Munkahelyek
Gyöngyös

    Szerelő / Lakatos - Gyöngyös, Magyarország - MIAS Hungary Kft.

    MIAS Hungary Kft.
    MIAS Hungary Kft. Gyöngyös, Magyarország

    1 hete

    Leírás
    , Feladatok leírása:
    • a kiadott gyártási utasítások ill. műszaki rajzok alapján a meghatározott szerelési feladatok szakszerű elvégzése;
    • Egyedi acélszerkezet összeállítása, heftelése műszaki rajz alapján;
    • Folyamatos gyártásközi ellenőrzés;
    • Alkatrészek felszerelése a gyártott acélszerkezetekre.
    , Elvárások:
    • középfokú szakirányú végzettség;
    • Szakmai tapasztalat;
    • Jó műszaki rajz olvasási készség;
    • önálló munkavégzés.
    , Előnyt jelent:
    • egyedi acélszerkezet gyártásban szerzett tapasztalat;
    • darukötözői és darukezelői ismeret.
    , Amit kínálunk:
    • Versenyképes jövedelem, stabil, jogtiszta;
    • Szakmai kihívások;
    • Fiatalos csapat;
    • Stabil, fejlődő vállalat.

  • ''RÁDI PÉKSÉG'' Kft.

    Karbantartó

    1 napja

    ''RÁDI PÉKSÉG'' Kft. Eger, Magyarország

    Legyél te is a Rádi Pékség Sütőipari Kft Eger, Kistályai u. 5.) csapatának tagja · A Rádi Pékség kelesztve fagyasztott, elősütött, csomagolt pékáruk fejlesztésével, elkészítésével, csomagolásával és szállításával foglalkozik országosan, és külföldön is. · Karbantartó kollégáink ...