CAD-CAM mérnök - Nagyatád, Magyarország - "BÜTTNER" Kft.

    "BÜTTNER" Kft.
    "BÜTTNER" Kft. Nagyatád, Magyarország

    1 hete

    A Büttner Kft. egy 30 éve működő, magyar tulajdonban álló, stabil üzleti háttérrel rendelkező cég. Erősségünk a nagybonyolultságú továbbmunkált szerszámlapok gyártása, amelyek műanyag fröccsöntő-, alumínium nyomásos öntő-, valamint lemezalakító szerszámokba kerülnek beépítésre, valamint a precíziós és nagyméretű alkatrészek gyártása.
    250 fő számára biztosítunk stabil, egyben családbarát munkahelyet, térségünk egyik legfőbb munkáltatója vagyunk. A szerszámlapok megmunkálásának technológiai tervezését magasan képzett, motivált mérnökgárda végzi, több évtizedes műszaki tapasztalattal. Dolgozóinkat folyamatosan képezzük belső és külső képzési formákban.

    • Egyedi berendezések alkatrészeinek és részegységeinek gyártáselőkészítése, CAM programozása
    • Modellépítés, művelettervek kidolgozása, CNC programozás és készüléktervezés.
    • A gyártási folyamatok követése és támogatása az üzemben.
    • Felfogó- és egyéb készülékek, szerszámok tervezése
    • Gyártási dokumentáció előállítása, kezelése, nyilvántartása.
    • Szerszám- és alkatrészkonstrukciók ellenőrzése
    • Gyártástechnológia fejlesztése
    • Termelésirányítási szoftver gyártástervezés moduljában az alkatrészek rögzítése, munkalapok elkészítése, nyomon követés

    Ha az alábbiak igazak rád, jelentkezz:

    • Szakirányú felsőfokú végzettség, gépészmérnök végzettség előny
    • Önálló, kreatív, precíz munkavégzés
    • Valamely CAD-CAM rendszer ismerete elvárás (SIEMENS NX ismerete előnyt jelent)
    • 3 és 5 tengelyes programozás
    • Heidenhain vezérlő ismerete
    • Csapatszellem
    • Alapszintű német / vagy angol nyelvtudás
    • Angol/német nyelvtudás
    • Forgácsolási ismeret
    • Több éves szakmai gyakorlat
    • Emberi és anyagi megbecsülés
    • Szakmai fejlődési lehetőségek dinamikusan fejlődő munkakörnyezetben
    • Munkába járás támogatása
    • Céges rendezvények, csapatépítő programok és sportolási lehetőségek biztosítása
    • Versenyképes fizetés
    • Összetartó, fiatalos lendületű és dinamikus csapat
    • Piacon egyedülálló innovatív technológiákba való bevezetés
    • Biztonságos munkakörnyezet