Számviteli munkatárs - Budapest, Magyarország - HG Energy Zrt.

    HG Energy Zrt.
    HG Energy Zrt. Budapest, Magyarország

    2 hete

    Cégcsoportunk, az Apryl Energy Group egy 100%-ban magyar tulajdonú, fiatalos, dinamikusan fejlődő, megújuló energia vállalat, mely naperőművek teljes körű tervezésével, kivitelezésével és üzemeltetésével foglalkozik.,
    • holding cégcsoport társaságainak kimenő, bejövő számláinak, bankkivonatának és vegyes tételeinek naprakész könyvelése,
    • vevő, szállító analitika egyeztetés,
    • adófolyószámlák egyeztetése, adóigazolások megigénylése,
    • tárgyi eszközök analitika ellenőrzése,
    • időközi, eseti pénzügyi kimutatások elkészítésében való részvétel,
    • főkönyvelő munkájának segítése, bevallások analitikájának előkészítése,
    • kimenő számlák kiállítása,
    • dokumentációkezelés elektronikusan és papíralapon egyaránt, teljeskörűen, rendszerezetten és jól strukturált módon.
    • mérlegképes könyvelői végzettség (regisztráció nem feltétel)
    • 2-3 éves könyvelői tapasztalat
    • naprakész számviteli és adózási ismeretek
    • saját munkájára igényes, precíz, proaktív személyiség
    • Vállalati könyvelésben szerzett tapasztalat,
    • sERPa vállalatirányítási rendszer ismerete
    • Stabil vállalati és szakmai háttér,
    • határozatlan idejű munkaviszony,
    • versenyképes fizetés, béren kívüli juttatási csomag,
    • igényes munkakörnyezet, jó csapat.