Teszt technikus - Győr, Magyarország - Trenkwalder Kft

    Trenkwalder Kft
    Trenkwalder Kft Győr, Magyarország

    Megtalálták: beBee S2 HU - 2 hete

    Trenkwalder Kft background
    Teljes munkaidő
    • Gépgyártási folyamat végén villamos és mechanikai szerelések, kábelezések ellenőrzése a tervdokumentációk segítségével (kis sorozatú gyártás során)
    • Pneumatikai elemek összeköttetésének ellenőrzése (beépülő alkatrészek típusának és pneumatikus csövezés ellenőrzése)
    • Összeszerelés minőségének ellenőrzése
    • Feltárt hibák dokumentálása, bizonyos esetekben javítása, és jelzése az illetékes mérnöknek, csoportvezetőnek

    Elvárások / Requirements

    • Erősáramú végzettség VAGY
    • Informatikai rendszer- és alkalmazás-üzemeltető technikusi végzettség VAGY
    • Szoftverfejlesztő és -tesztelő végzettség VAGY
    • Ipari gépész, gépésztechnikus végzettség
    • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
    • Önállóság, kiváló problémamegoldó képesség
    • Németországi betanulás vállalása (6 hónap)
    • Kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás – alapszintű szóbeli kommunikációra szükség lesz a betanulás és később a napi munkavégzés során
    • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

    Amit nyújtunk / Benefits

    • Cafeteria, akár FT/hó
    • Egy műszakos munkarend
    • Utazási költségtérítés
    • Tiszta munkakörnyezet
    • Fejlődési lehetőség
    • Családias légkör