Munkahelyek
Nyíregyháza

    Gépkezelő Operátor - Nyíregyháza, Magyarország - Trenkwalder Magyarország

    Default job background
    Leasing

    Multinacionális nyíregyházi partnercégünk számára keresünk tapasztalt gépkezelő operátor munkatársakat az alábbi feltételekkel:

    Állásajánlat részletei

  • Félautomata gyártósorok üzemeltetése
  • Gyártáshoz szükséges anyagok cseréje
  • Gépek optimalizálása
  • Adagológépek beállítása, átállások lebonyolítása
  • Termeléssel kapcsolatos szoftverek ismerete és használata (SAP/ Combi system)
  • Gyártósori munkavégzés

    Munkaköri követelmények

  • Középfokú végzettség
  • Gépbeállítói tapasztalat előny
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Műszaki beállítottság
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Önálló munkavégzés

    Kompenzációs juttatások

  • Tiszta, rendezett munkakörnyezet
  • Kiemelt bérezés
  • Cafetéria
  • Bónuszok
  • Bejárás támogatás céges autóbusszal, vagy saját autóval
  • Fejlődési és előre lépési lehetőség

  • Panel Centrum Hungary Kft Debrecen, Magyarország

    Debreceni telephelyű cégünk több mint 10 éve tevékenykedik az építőiparban. Új kollégát keresünk új gyártó gépeinkreBővebben arról, miben számítunk majd rád:Síklemez megmunkálása modern gépekkelAlapanyagok előkészítéseÜgyfelekkel való kommunikációKönnyű fizikai munkaFontos, hogy: ...

  • HSA Kft.

    Gépkezelő

    3 napja

    HSA Kft. Vaja, Magyarország Teljes munkaidő

    Fémipari partnerünkhöz keresünk gépkezelő operátorokat Vajára. · Feladatok / Tasks · Az üzemi gépek előírások szerinti üzemeltetése · Részvétel az üzemfenntartási munkákban (Takarítás) · Alapanyagok gépbe helyezése · Késztermékek csomagolása · Amit nyújtunk / Offer · Bruttó Ft ha ...