Munkahelyek
Tiszaújváros

    Analizátor szakértő - Tiszaújváros, Magyarország - Petrolszolg Kft.

    Petrolszolg Kft.
    Petrolszolg Kft. Tiszaújváros, Magyarország

    1 hete

    Default job background
    Teljes munkaidő

    Ha Igen, akkor csatlakozz a Petrolszolg Kft. csapatához Tiszaújvárosban, mint:

    Analizátor szakértő, mérnök

    Feladataid lennének:

    • A MOL Csoport területein lévő üzletághoz tartozó technológiai rendszerek berendezések elemző műszerek/rendszerek ütemezett és eseti karbantartása, meghibásodások elhárítása,
    • közreműködnél rekonstrukciók, új létesítmények elemző rendszereinek fejlesztési, kiviteli, illetve üzembe helyezésével kapcsolatos tevékenységekben,
    • műszaki támogatást nyújtanál a beszerzésekhez,
    • szervezeti szintű adatszolgáltatások, elemzéseket készítése.

    A pozíció betöltéséhez szükséges:

    • Felsőfokú szakirányú (villamos, vegyész, vegyészmérnök, környezetmérnök, gépészmérnök),
    • folyamatirányítási vagy műszer szakirány preferált (pályakezdő is lehetsz),
    • angol társalgási szintű nyelvtudás,
    • B kategóriás jogosítvány.

    Előnyt jelenthet:

    • Olajipari irányítástechnikával kapcsolatos tapasztalat.
    • Robbanásbiztos villamos berendezések kezelője / műszaki vezetője vizsga.
    • Elemzéstechnika, kromatográfok és elemző műszerek ismerete.

    Amit Mi nyújtanánk számodra:

    • Munkalehetőséget Magyarország egyik legnagyobb biztos hátérrel rendelkező nemzetközi piacon működő vállalatánál.
    • Együtt dolgozhatsz egy tapasztalt, támogató és összetartó csapattal.
    • Kiemelkedő béren kívüli juttatást:

      • Évi HUF cafetéria keretösszeg.
      • 13. havi karácsonyi jutalom.
    • Kiemelt összegű bejárási támogatás
    • Széles körű ismeretek megszerzését, fejlődési lehetőségeket.
    • Szakmai tréningeket (belföldön és külföldön).
    • Ingyenes egészség megőrző programok/szolgáltatások és egészségügyi szűrések a szerződött egészségügyi partnerünknél.