Munkahelyek
Gödöllő

    Szerelő / Szerviztechnikus - Gödöllő, Magyarország - Worklife

    Worklife
    Worklife Gödöllő, Magyarország

    1 hete

    • Új emelőgépek (daruk, kosaras emelők, konténeremelők) járműre történő felszerelése és elektromos, hidraulikus bekötése
    • Szervizre érkező emelőgépek ellenőrzése, karbantartása (kötelező szervizek), javítása, hibakeresés
    • Alkalmanként külső helyszínen történő munkavégzés (kiszálló szervizek)
    • Szakirányú végzettség (járműszerelő, mezőgazdasági gépszerelő, gépjármű technikus, elektronikai műszerész, autóvillamossági szerelő)
    • B kategóriás jogosítvány
    • Önálló munkavégzés
    • Problémamegoldó készség
    • Megbízhatóság, pontosság
    • Autóipari diagnosztikában szerzett tapasztalat
    • Autóvillamossági területen szerzett tapasztalat
    • Emelőgépkezelői jogosítvány
    • C kategóriás jogosítvány
    • Versenyképes fizetés, 100% bejelentett munkaviszony
    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Munkaruha csomag biztosítása
    • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
    • Modern, korszerű munkakörnyezet
    • Szakmai fejlődési lehetőség
    • 1 műszakos munkarend (7:30-16:00)
    • Szabad hétvégék

  • Alarm & Automatic System kft. Dunaharaszti, Magyarország

    Ha szeretsz szerelni, van tapasztalatod a kaputechnika, vagy az automata ajtók területén, és egy érdekes, változatos munkát keresel, csatlakozz a csapatunkhozSZERELŐ - SZERVIZTECHNIKUSmunkakörbenFeladataid:Garázskapu, ipari kapu, gyorskapu, kapunyitó motor, sorompó, automata ajtó ...

  • A Zrt. Pest County, Magyarország

    Egy törökbálinti telephelyű családias, lendületes, professzionális konyhatechnológus cég legújabb csapattagját keressük. Ha elégedettséggel tölt el megjavítani egy meghibásodott berendezést, ha örömödet leled a hibakeresés folyamatában, és szeretnél egy olyan cég értékteremtésébe ...