Munkahelyek
Algyő

    Projektirányító - Algyő, Magyarország - Petrolszolg Kft.

    Petrolszolg Kft.
    Petrolszolg Kft. Algyő, Magyarország

    1 hete

    Default job background
    Teljes munkaidő

    A Petrolszolg Kft. Projektirányító – felelős műszaki vezető munkakörbe munkatársat keres Algyői munkavégzéssel.

    A munkakörről röviden: A MOL Nyrt. magyarországi földfelszíni technológiáin folyamatos karbantartási szolgáltatások nyújtása a megrendelő igényeinek, MOL csoportos elvárások alapján.

    Feladataid lennének:

    • A megrendelő számára nyújtott szolgáltatások műszaki és pénzügyi koordinálása az érvényes szabályzatok szerint.
    • Keretszerződésekből történő eseti lehívások kezelése.
    • Teljesítésigazolások készítése, kiadása, valamint a hozzá tartozó megrendelések önálló lebonyolítása, a megrendelői oldallal történő folyamatos kommunikáció.
    • Munkaterület átadások, műszaki átadások lebonyolítása önállóan.
    • Együttműködés társszervezetekkel és szakhatóságokkal.
    • Árajánlatok bekérése, árajánlatok készítése és kiértékelése.
    • Mini tenderek lebonyolítása.
    • EBK előírások ismerete és azoknak szigorú betartása, betartatása.

    A sikeres kiválasztáshoz szükséges:

    • Legalább középfokú, bányaipari technikus, gépipari technikus, vagy gépipari szakképző iskola.
    • MV-B-R felelős műszaki vezetői jogosultság (Bányászati építmények szakterület részszakterülete).
    • Microsoft Office programcsomag felhasználói szintű ismerete.
    • Jó stressztűrő képesség, terhelhetőség, önálló munkavégzés.
    • B kategóriás jogosítvány.

    Előnyt jelent továbbá:

    • Bánya- és geotechnikai mérnök, gáz- és olajipari mérnök, földtudományi mérnök, vagy gépészmérnök.
    • MV-B, felelős műszaki vezetői jogosultság.
    • Gáz és olajiparban szerzett gyakorlat.
    • SAP alapú vállalati irányítási rendszerek ismerete.
    • Hasonló területen szerzett minimum 2 éves szakmai tapasztalat.
    • Angol nyelvismeret.

    Amit mi tudunk nyújtani:

    • Hosszú távú, biztos munkahelyet,
    • Jó csapatot, folyamatos fejlődési lehetőséget
    • Szakmai kihívásokat
    • Karácsonyi jutalmat: egy havi alapbérnek megfelelő összeg,
    • Cafatériát: számos juttatási forma választható évi bruttó Ft értékben,
    • Élet- és balesetbiztosítást a munkaviszonya teljes időtartama alatt,
    • Egészségbiztosítást – magánegészségügyi ellátást,
    • Munkába járási támogatást,
    • Céges okostelefont (iPhone),
    • Próbaidő után kedvezményesen tankolhatsz a MOL töltőállomásokon és ezt kiterjesztheted a családtagokra is,