Munkafelvevő - Szeged, Magyarország - Budai S. Autoszerviz Kft

    Budai S. Autoszerviz Kft
    Budai S. Autoszerviz Kft Szeged, Magyarország

    2 hete

    Szegeden Textilgyári út 3. alatt működő Bosch Car Service - be keresünk munkatársat.
    , Bosch Car Service - be keresünk jó komunikációs készséggel rendelkező munkatársat.
    • Garanciális és fizetős javítások kezelése, dokumentálása
    • Flotta partnerek szerviz igényeinek teljes körű lebonyolítása
    • Javítási ajánlatok készítése/normázás
    • Előjegyzett munkák megszervezése
    • Munkafelvételi folyamathoz tartozó adminisztráció
    • Javításhoz szükséges alkatrészek megrendelése
    • Folyamatos kapcsolattartás az új és a meglévő ügyfelekkel
    • Középfokú végzettség (szakirányú pld. autószerelő előny)
    • Azonos munkakörben szerzett 3-5 éves tapasztalat
    • Alapvető értékesítési technikák ismerete/alkalmazása
    • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
    • Udvarias ügyfélkezelés
    • Ügyfélorientált gondolkodásmód
    • Önálló munkavégzés
    • Érvényes "B" kategóriás jogosítvány
    , Számítógép ismeret szükséges
    Idegen nyelvtudás elöny
    • versenyképes fizetés
    • szabad hétvége
    • szakmai tréningeken való részvétel
    • családias munkahelyi légkör