Főkönyvelő - Tolna, Magyarország - FASTRON Hungaria Kft.

    FASTRON Hungaria Kft.
    FASTRON Hungaria Kft. Tolna, Magyarország

    2 hete

    A FASTRON Hungaria Kft. 1993 óta a nemzetközi Fastron-csoport tagjaként működik Tolna városában. Mechatronika gyáregység elsősorban az autóipar számára elektromechanikai szereléseket, míg a mechanika gyáregység automatizált lemezkivágási technológiákkal különböző fém alapanyagokból ipari készülékházak és belső alkatrészek mechanikus alkatrészek gyártását és szerelését végzi. A foglalkoztatottak száma meghaladja a 600 főt.,
    • A vállalat működésével összefüggő pénzügyi és számviteli feladatok megfelelő színvonalú ellátásának biztosítása
    • Könyvelők szakmai irányítása
    • Zárási folyamatok koordinálása, beszámolók elkészítése
    • Adóbevallások elkészítése
    • Társosztályokkal való együttműködés
    • Folyamatok fejlesztése, megfelelő működésük ellenőrzése
    • Cégvezetés részére rendszeres és eseti jellegű riportok összeállítása, adatszolgáltatás
    • Kapcsolattartás az adóhatósággal, könyvvizsgálóval, bankokkal
    • Éves zárási feladatok elvégzése
    , Elvárások:
    • Felsőfokú szakirányú gazdasági végzettség
    • Regisztrált mérlegképes könyvelő végzettség
    • Adózási ismeretek
    • Pénzügyi - számviteli területen szerzet legalább 5 éves tapasztalat
    • Termelő vállalatnál szerzett tapasztalat
    • MS Office (Excel) haladó szintű ismerete
    • Gyors, magabiztos, pontos munkavégzés
    • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség