Munkahelyek
Nyíregyháza

    Kereskedelmi képviselő - Nyíregyháza, Magyarország - Viapan "Dologidő" Kft.

    Default job background
    Teljes munkaidő
    Leírás

    Kereskedelmi képviselő

    Kereskedelmi képviselői pozícióra keresünk munkatársat megbízónk számáraSzabolcs-Szatmár-Bereg

    vármegye és Hajdú-Bihar vármegye területére.Partnerünk egy dinamikusan bővülő sütőipari vállalat, amely mélyfagyasztott,

    az értékesítési helyen frissen kisütött pékáruk gyártásával és forgalmazásával

    foglalkozik. Magyarország és a közép-európai régió meghatározó látványpékség hálózataként

    naponta kínál friss, ízletes, változatos péksüteményeket vásárlóinak.

    Feladatok:

    • Aktív és hatékony kapcsolattartás a már meglévő

      partnerekkel
    • A franchise szerződésben foglalt megállapodások

      nyomon követése és betartatása
    • Az eladás ösztönzése, illetve az optimális

      termékkör kialakítása
    • Új partnerkapcsolatok kiépítése, tárgyalások

      lebonyolítása, szerződések kötése
    • Termék promóciókkal kapcsolatos tevékenységek

      ellátása
    • Szükség esetén panaszkezelés

    A munkavégzés helyszíne:

    • Szabolcs-Szatmár-Bereg és Hajdú-Bihar vármegye

      területe

    A pozícióhoz tartozó elvárások:

    • Minimum középfokú végzettség
    • Értékesítési területen megszerzett minimum 2 éves

      tapasztalat
    • B kategóriás jogosítvány, magabiztos vezetési rutin
    • MS Office felhasználói szintű ismerete
    • Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség szóban

      és írásban egyaránt
    • Önálló munkavégzés
    • Hatékony problémamegoldás
    • Kitartás és lojális szemlélet

    Amit kínálunk:

    • Dinamikusan fejlődő vállalati háttér
    • Határozatlan idejű munkaszerződés
    • Széleskörű juttatások: piacképes alapbér + a

      teljesítményhez kötődő havi ösztönző bónusz
    • Cafeteria juttatás választható elemekkel (SZÉP

      kártya, egészségpénztár, nyugdíjpénztár stb.)
    • Szakértői és támogató vezetői légkör
    • A munkavégzéshez szükséges céges eszközök: autó,

      telefon, laptop stb.
    • Barátságos, közvetlen csapat és cégkultúra

  • Takko Fashion Kft Debrecen, Magyarország Részmunkaidő

    A Takko Fashion 17 országban, közel 1900 üzletével Európa egyik legeredményesebb ruházati kiskereskedelmi lánca, amely a minőséget és megfelelő ár-érték arányt kereső vásárlók számára nyújt aktuális mindennapi viseleteket. A Takko Fashion az ismert trendeket követve kínál kényelm ...