Mainframe IT support - Budapest, Magyarország - Melon HR Technology Kft.

    Melon HR Technology Kft.
    Melon HR Technology Kft. Budapest, Magyarország

    2 hete

    Default job background
    Teljes munkaidő

    27 éve működő Mainframe supporttal foglalkozó IC cégcsoport tagja ICSS Kft. keresi új munkatársait széleskörű IT munkavégzésre

    Feladatok

    • Kapcsolattartás partnerekkel
    • Felhasználói elvárások naplózása, nyilvántartása
    • Ügyeleti feladatok ellátása ( hibák felkutatása, probléma megoldás 15 percen belül)
    • Hibaelhárítás (felmérés, dokumentálás)
    • Tervezett karbantartások elvégzése

    Elvárások

    • Önálló, gyors tanulási képesség
    • Jó problémamegoldás, fogalmazóképesség
    • Átvilágíthatóság
    • z/OS MVS commands, JCL, TSO/E, ISPF/PDF, SDSF alapszintű ismerete

    Előnyök

    • z/VM, z/Linux, z/VSE ismerete
    • C, C++, Java, PL/1, z/Assembler, Cobol, Rexx programozási nyelvek ismerete
    • HMC, HCD és más z/System komponensek ismerete
    • Parallel Sysplex ismerete
    • DS8K storage ismerete

    Amit ajánlunk

    • Szabadon használható céges autó
    • Versenyképes bérezés
    • Folyamatos fejlődési és tanulási lehetőség
    • Könnyen megközelíthető munkavégzési hely
    • Jövedelmen felül laptop, mobiltelefon és választható béren kívüli juttatások (cafeteria, éves bónusz, magasabb pozícióknál céges autó stb.) is a csomag részét képezik

    Munkavégzés helye

    Magyarország, 1116 Budapest