Munkahelyek
Budapest

    PTP Supervisor - Budapest, Magyarország - Randstad

    Randstad
    Randstad Budapest, Magyarország

    Megtalálták: beBee S2 HU - 6 napja

    Randstad background
    Teljes munkaidő
    Leírás
    Cégleírás / Organisation/Department

    Partnercégünk PTP Supervisor pozícióba keresi új kollégáját, aki rendelkezik már hasonló tapasztalattal Ha szívesen szereznél tapasztalatot egy nemzetközi cégnél és nyernél belátást légitársaságok működésének pénzügyi hátterébe, ez a lehetőség rád várPozíció leírása / Job description

  • Csapat operatív munkájának segítése
  • 10+ fős csapat vezetése
  • Könyvelési feladatok elvégzése
  • Potenciális új csapattagok interjúztatása
  • Kapacitástervezés
  • Évértékelés, teljesítményértékelés
  • Rendszeres javaslattételek
  • Business hívásokban és találkozókon való részvétel Elvárások / Requirements
  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 3-4 év szakmai tapasztalat pénzügy/számvitel területen (preferáltan PTP)
  • Korábbi koordinátori, vezetői tapasztalat
  • Folyékony angol nyelvismeret (+ francia nyelvismeret előny)Amit kínálunk / Offer
  • versenyképes juttatási csomag (cafetéria, bónusz, tréningek, nyelvtanfolyamok, home office támogatás, kedvezményes repülőjegyvásárlási lehetőség)
  • rugalmas munkarend
  • hibrid működés
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • egy motiváló, barátságos, támogató csapatKapcsolattartó / Information Sára Belya
    tapasztalat 3-5 év / 3-5 years
    készségek
  • leader of 10-20 people
  • leader of 0-10 people
  • fluency in English
    szakmai ismeretek
  • BSc / BA degree
  • BSc / BA diploma
    szükséges végzettség Főiskolai, egyetemi végzettség / University

  • IFF Family of Companies

    Accounts Payable Operational Leader, EAME

    Megtalálták: beBee S2 HU - 4 napja

    IFF Family of Companies Budapest, Magyarország

    Job Description · IFF is a global creator and manufacturer of scent, taste, nutrition, and biosciences solutions that puts the needs of our people, customers, and communities at the heart of what we do. Our Global Shared Services (GSS) team is building a leading organization root ...