Munkahelyek
Veszprém

    Termékmenedzser - Veszprém, Magyarország - Cemix Hungary Kft.

    Cemix Hungary Kft.
    Cemix Hungary Kft. Veszprém, Magyarország

    Megtalálták: Talent HU JB C2 - 1 hete

    Cemix Hungary Kft. több mint 30 éve van jelen a magyarországi építőipari piacon. Külföldi tulajdonban levő, Magyarországon és a környező országokban építőipari termékek gyártásával és forgalmazásával foglalkozó vállalat.
    A magyarországi gyártók között az egyik legszélesebb termékportfóliót kínálja a színező és az alapvakolatoktól, felújítási rendszerektől a hidegburkolási termékekig, melyek lehetővé teszik a minőségi alapanyagok felhasználását az új építésű és felújítandó épületek esetén egyaránt.

    A pozíció betöltéséhez olyan építő- és/vagy építészmérnök jelentkezését várjuk, aki szeretne mély szakmai tudást szerezni egy adott termékkörről, emellett felelőseként részt kíván venni a fejlesztési és alkalmazástechnikai terület folyamataiban.

    • Termékek teljes életpályájának menedzselése, az ötlettől a bevezetésen át a felhasználás nyomon követeséig.
    • Részletes ismeretek szerzése a cég és a konkurencia termékeiről.
    • Termékelőnyök, -tulajdonságok összefoglalása, felhasználási javaslatok és termék összehasonlítások készítése.
    • A megszerzett ismeretek alapján kiadványok, termékdokumentációk, képzési anyagok és termékbemutató anyagok készítése.
    • Termékportfolió menedzselése.
    • Termékbevezetések előkészítése, termékelemzésekkel és termékspecifikációk készítésével.
    • Termékfejlesztés támogatása.
    • Termékbevezetések támogatása képzésekkel, kiadványokkal, értékesítést támogató eszközök készítésével.
    • Az értékesítési csapat munkájának szakmai támogatása.
    • Kiállításokon, rendezvényeken, képzéseken való részvétel.
    • Felsőfokú építőipari végzettség
    • Precíz munkavégzés
    • Angol vagy német nyelvtudás
    • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
    • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
    • Nyitottság az újdonságok iránt
    • Ügyfél- és feladatorientáltság, dinamizmus és motiváltság
    • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
    • Szakmai tapasztalat az építőipar területén
    • Értékesítési vagy termékmenedzseri tapasztalat
    • Román, horvát vagy szlovák nyelvek ismerete
    • Versenyképes jövedelem
    • Érdekeltségi rendszer
    • Szolgálati gépkocsi
    • Fejlődési lehetőség egy felelősségteljes munkakörben
    • Változatos, izgalmas, kihívásokkal teli feladatok

    A munkakörben dolgozok mondták:

    • Inspiráló, támogató csapat
    • Kreatív megközelítés szükséges a feladatok megoldásához
    • Változatos, kihívásokkal teli feladatok
    • Home Office lehetőség
    • Stabil, biztos munkakörnyezet
    • Személyes és szakmai fejlődés támogatása