Munkahelyek
Gépkezelő
Nagykanizsa

    Gépkezelő - Nagykanizsa, Magyarország - Trenkwalder Magyarország

    Default job background
    Leasing

    Nagykanizsai multinacionális vállalat keres gépkezelő munkakörbe munkatársat.

    Ha szeretsz barkácsolni jelentkezz

    Állásajánlat részletei

  • Kezeli és napi szinten karbantartja az általa használt gépet/eszközt
  • Megmunkálja a szükséges alkatrészeket (fém, öntöttvas)

    Munkaköri követelmények

  • Gépkezelői és/vagy karbantartásban szerzett tapasztalat
  • minimum befejezett 8 általános iskolai végzettség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • 2 műszak vállalása

    Kompenzációs juttatások

  • Alapbér+ műszakpótlék
  • Cafeteria
  • Jelenléti bónusz és gyári hatékonyság bónusz havonta
  • Munkábajárás támogatás (autóbusz 86 %, személygépkocsi 30 Ft/km)
  • Helyijárat a buszállomástól a cég portájáig műszakokhoz igazodva
  • Biztonságos munkakörnyezet
  • Munkavégzés tiszta, kulturált, modern, tágas gyári környezetben Érdeklődni: 20/ telefonszámon lehet

  • TEKLA Festékgyártó és Szolgáltató Kft. Nagyszakácsi, Magyarország

    Cégünk több évtizedes múlttal rendelkező hazai festékgyártó vállalkozás, mely ipari és lakossági festékek gyártásával és fejlesztésével foglalkozik Nagyszakácsi telephelyén. · Éves kapacitása tonna festékanyag. A cég az Egrokorr Festékgyártó Zrt.-hez tartozó üzemként az Egrokorr ...

  • Humán Centrum Kft.

    CNC gépkezelő

    4 napja

    Humán Centrum Kft. Marcali, Magyarország Teljes munkaidő

    Marcali telephelyű partnercégünkkel 15 éve működünk együtt sikeresen. Tevékenysége királykategória minőségű ventillátor motorok gyártásához fűződik és évente több mint 800 embert foglalkoztat. Feladatok: · A vevői igényeknek megfelelő, minőségi termék előállítása, a rendelkezésre ...

  • Trenkwalder Magyarország Zalaegerszeg, Magyarország Közvetítés

    Partnercégünk részére keresünk szakképzett munkatársakat gépkezelő munkakörbe. · Állásajánlat részletei · Gépkezelő: · CNC vezérelt szikraforgácsoló gépek működtetése (betanítunk) · Munkafolyamatok dokumentálása · Termékek méretellenőrzése, sorjázása · Technológiai folyamatok köz ...