Munkahelyek
Gödöllő

    közbeszerzési tanácsadó - Gödöllő, Magyarország - Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem

    Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem
    Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem Gödöllő, Magyarország

    5 órája

    • Közbeszerzési eljárások teljes körű bonyolítása az előkészítéstől a szerződéskötésig (felhívások, dokumentációk, hirdetmények készítése; az eljáráshoz kapcsolódó iratok elkészítése; az ajánlatok bírálatában történő részvétel; az eljáráshoz kapcsolódó események megszervezése);
    • A közbeszerzés eredményeként megkötött szerződés teljesítésével kapcsolatos közbeszerzési feladatok ellátása;
    • Közbeszerzési szakértés, tanácsadás (szakvélemények, állásfoglalások készítése, konzultáció);
    • Kapcsolattartás az ajánlatkérőkkel és az ajánlattevőkkel, valamint a Közbeszerzési Döntőbizottsággal, Közbeszerzési Hatósággal;
    • Közbeszerzési tárgyú szabályozások tervezetének véleményezése, részvétel a belső szabályozások kialakításában.
    • felsőfokú végzettséggel rendelkezel
    • releváns, legalább 2 év tapasztalatod van közbeszerzési eljárások lebonyolításában
    • készség szinten ismered a MS Office programokat és az EKR rendszert
    • jó a szervezőkészséged és szereted a kihívásokat
    • pontos és precíz vagy
    • cselekvőképes vagy és büntetlen előéletű
    • Felelős Akkreditált Közbeszerzési Szaktanácsadó (FAKSZ) névjegyzékben aktív státusz fennállása
    • Közbeszerzési szakjogász végzettség vagy közbeszerzési referens végzettség,
    • Felsőoktatási intézményben közbeszerzési eljárások lefolytatásával szerzett szakmai tapasztalat,
    • EU-s és/vagy hazai pályázatokhoz kapcsolódó közbeszerzési eljárásokban szerzett tapasztalat,
    • Sajátos beszerzési módszerek terén (pl.: DBR, keretmegállapodás) szerzett tapasztalat
    • Energiabeszerzések terén szerzett tapasztalat (pl.: földgáz, villamosenergia)
    • Építési beruházások területén szerzett közbeszerzési tapasztalat

    A pályázat részeként benyújtandó iratok:

    • Fényképes szakmai önéletrajz
    • Motivációs levél a bérigény megjelölésével
    • Versenyképes jövedelem
    • Hosszú távú és biztos munkalehetőség Magyarország egyik legnagyobb egyeteménél
    • Heti egy nap home-office munkalehetőség
    • Cafeteria (SZÉP kártya)
    • Változatos feladatok
    • Kiváló, támogató munkahelyi légkör, csapatmunka
    • Utazási költségtérítés, illetve szolgálati lakás az egyetem vonatkozó szabályzatai szerint
    • Céges mobiltelefon előfizetés
    • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek (tréningek, konferenciák) biztosítása
    • Üdülési, sportolási lehetőségek

    A jelentkezés határideje: 2024. május 13.

    A munkavégzés helye: Pest megye, 2100 Gödöllő, Tessedik út 4. (átmenetileg, az Egyetem főépületének felújítása miatt)

  • SMP Solutions Zrt. Budapest, Magyarország

    Az SMP Solutions-nél immár több mint 30 éve elkötelezetten képviseljük azinformatikai, bank- és biztonságtechnikai kihívások minőségi és hatékonymegoldásait, a forgalmazástól kezdve a tervezésen, a kivitelezésen és a rendszerintegrációnkeresztül egészen az üzemeltetésig és a karb ...

  • Várkapitányság Nonprofit Zrt. Budapest, Magyarország

    VÁRKAPITÁNYSÁG NONPROFIT ZRT.Dolgozzon Ön is kiemelt kulturális és világörökségi helyszínen aVárkapitányság Integrált Területfejlesztési Központ Nonprofit Zrt.-nélLegyen Ön is tagja sikeres csapatunknak, hogy részese lehessen a folyamatos megújulásnak és innovációnakBudapesti iro ...

  • Védelmi Innovációs Kutatóintézet Nonprofit Zrt. Budapest, Magyarország

    A Védelmi Innovációs Kutatóintézet (a továbbiakban: Társaság) a Honvédelmi Minisztérium tulajdonosi joggyakorlása alatt álló, 100% állami tulajdonú gazdasági társaság. A Társaság célja a védelmi fejlesztésekkel és a védelmi iparral kapcsolatos kettős hasznosítású termékek Honvéde ...