Géptelepítési projektvezető - Vas County, Magyarország - Ipartechnika Menedzser Kft.

    Ipartechnika Menedzser Kft.
    Ipartechnika Menedzser Kft. Vas County, Magyarország

    Megtalálták: Talent HU JB C2 - 1 hete

    Az Ipartechnika Menedzser Kft. ipari szolgáltatás területén nyújt komplex szolgáltatást megrendelőinek. Gépek, gyártósorok, komplett gyárak telepítése, mozgatása, szállítása, karbantartása a cég fő tevékenysége.
    20 éves tapasztalattal, saját eszköz és gépparkkal, nagy értékű felelősségbiztosítással rendelkezünk.

    • Projektek önálló vezetése, koordinálása, szervezése külső munkaterületeken
    • Ajánlatkérések kezelése és kidolgozása
    • Munkafelmérések lebonyolítása
    • Műszaki egyeztetés potenciális megrendelőkkel
    • Projektek pénzügyi nyomon követése
    • Felsőfokú műszaki végzettség
    • Tárgyalóképes német/angol nyelvtudás
    • Legalább egy éves szakmai tapasztalat
    • B kategóriás jogosítvány
    • Villamosmérnöki végzettség
    • Emeléstechnikai ismeretekben jártasság
    • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
    • Angol nyelvtudás
    • Pozícióhoz méltó bérezés
    • Cafeteria juttatás
    • Munkavégzéshez szükséges autó biztosítása
    • Munkába járás támogatás
    • Kiemelt élet és baleset biztosítás