Lean specialist - Veszprém, Magyarország - HAYS Hungary Kft.

    HAYS Hungary Kft.
    HAYS Hungary Kft. Veszprém, Magyarország

    Megtalálták: beBee S2 HU - 1 hete

    HAYS Hungary Kft. background
    Teljes munkaidő

    Az Ön új cégeLean szakértő pozíció nyitott jól ismert nemzetközi, autóipari elektronikai gyártással foglalkozó partnerünk csapatában Veszprém megyében.

    Az Ön új pozíciója:

    • kulcsemberként a gyártó területek folyamatainak működésének elemzése, fejlesztési lehetőségek felismerése
    • részfolyamatok fejlesztése, hatékonyságnövelés LEAN eszközök alkalmazásával, projektek utókövetése, elemzése, dokumentálása
    • költség- és gyártási hulladékcsökkentési lehetőségek felmérése, projektek kezdeményezése
    • Kaizen workshopok koordinálása
    • A projektekhez, iniciatívákhoz kapcsolódó tréningek szervezése, oktatások tartása

    Mire van szüksége a sikerhez?

    • felsőfokú műszaki végzettség
    • autóipari gyártókörnyezetben szerzett pár éves tapasztalat
    • termelési folyamatok fejlesztésében szerzett gyakorlat
    • Lean eszközök ismerete
    • kommunikációs szintű angol nyelvtudás

    Előny:

    • IATF 16949 szabványismeret
    • PPAP, APQP, FMEA, SPC, MSA folyamatmodellek ismerete

    Amit a partnerünk kínál:

    • versenyképes jövedelem
    • béren kívüli juttatások: bónuszok, cafeteria
    • biztos munkaadói háttér
    • modern munkakörnyezet
    • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség, innovatív technológiák megismerése
    • a bejárás nagymértékű támogatása