Munkahelyek
Szombathely

    Facility Engineer - Vas, Magyarország - HAYS Hungary Kft.

    HAYS Hungary Kft. background
    Teljes munkaidő
    Leírás

    Az Ön új cége:

    Facility engineer pozícióba keressük gyártással foglalkozó partnerünk legújabb csapattagját Vas-megyében. A cég gyógyszeripari gyártási tevékenységet végez, multinacionális háttérrel.

    Az Ön új pozíciója:

    A Facility engineer a következő feladatok ellátásáért lesz felelős:

    • Biztosítja az ingatlan berendezéseinek és biztonsági rendszereinek folyamatos és megbízható működését
    • Folyamatosan optimalizálja és hatékonyságjavítást végez a berendezések energiafogyasztásával kapcsolatosan
    • Szervezi és végrehajtja az ingatlanokhoz kapcsolódó helyreállító és megelőző karbantartási folyamatokat
    • Biztosítja és folyamatosan optimalizálja a pótalkatrész-ellátást
    • Végrehajtja a létesítményekkel és biztonsággal kapcsolatos projektmenedzsment feladatokat, lebonyolítja az ingatlanokhoz kapcsolódó beruházási projekteket
    • Támogatja a létesítményrendszerek és alkalmazott technológiák folyamatos fejlesztését
    • Folyamatosan optimalizálja a készletszintet és figyelembe veszi a költségkereteket
    • Elemzések és cselekvési tervek készítése a létesítménykarbantartás javítása céljából

    Mire van szüksége a sikerhez?

    • Felsőfokú, műszaki végzettség (építészmérnök, építőmérnök, gépészmérnök, villamosmérnök, biztonságtechnikai mérnök)
    • Legalább1 év épülettechnológiai tapasztalat
    • Gyakorlati tapasztalat fűtés-szellőzés-hűtés (HVAC), vízellátás, elektromos ellátás, világítástechnika, nyomásos és alacsony nyomású levegőellátás, propán- és oxigénellátó rendszerek terén.
    • Microsoft Office és SAP felhasználói szintű ismeretek.
    • TPM gyakorlati ismeretek, épületvezérlés és biztonsági rendszerek terén
    • Jó problémamegoldó és szervező készségek.
    • Tervolvasási készségek

    Mire számíthat partnerünktől?

    • Fejlett, multinacionális környezet
    • Kiemelkedő juttatási csomag: Alapbér + Éves bónusz (havi személyi alapbér*1,2) + fél éves bónusz (bruttó HUF) + utazási támogatás + laptop + telefon + költözési támogatás + Home Office lehetőség
    • Fejlődési lehetőség
    • Stabilitás

    Mit kell tennie most?

    Amennyiben érdekesnek találta a pozíciót kattintson a 'Jelentkezem' gombra és küldje el legfrissebb szakmai önéletrajzát.

  • Trenkwalder Kft Zalaegerszeg, Magyarország Teljes munkaidő

    Planning, controlling, and optimizing production processes while considering efficiency, quality, and costs · Leading and developing a team of production workers, including personnel deployment planning, training, and performance evaluation · Monitoring production processes and i ...

  • Trenkwalder Magyarország Zalaegerszeg, Magyarország Közvetítés

    Our client is a company in the parquet flooring industry with a strong presence in national and international markets. They are always striving for innovation and excellence in our processes and products. To support their continuous growth and production goals, we are looking for ...