Beruházási villamos projektmérnök - Tiszapüspöki, Magyarország - Randstad

    Randstad
    Randstad Tiszapüspöki, Magyarország

    Megtalálták: beBee S2 HU - 1 hete

    Randstad background
    Teljes munkaidő
    Leírás
    Cégleírás / Organisation/Department

    Nemzetközi partnerünk Európa legmodernebb kukorica feldolgozó üzeme, mely több évtizede teremt munkalehetőséget közel 300 munkavállaló számára. Kizárólag GMO mentes kukoricafelhasználásával a kiváló minőséget biztosítják.

    Jelenleg csapatukba keressük Beruházási villamos projektmérnök kollégájukat.Pozíció leírása / Job description

    Feladatok:

  • Biomassza kazán projekt megvalósítása kapcsán, lehetséges műszaki alternatívák értékelése, szükséges berendezések műszaki paramétereinek meghatározása, szakmai támogatása.
  • Folyamatban lévő és jövőbeni beruházásokban, projektekben való részvétel és műszaki felügyelet ellátása.
  • Műszaki projektek villamos munkáinak előkészítése, tervezése, kivitelezésének koordinálása, ellenőrzése és dokumentálása.Elvárások / Requirements A pozíció betöltéséhez kapcsolódó elvárások:
  • Villamosmérnök diploma.
  • Minimum 3 éves releváns szakmai tapasztalat kivitelezés területen.
  • Magas szintű MS Office ismeretek.
  • Felelősségteljes, pontos, precíz, önálló munkavégzés, jó kommunikációs készség.
  • Kreativitás, jó probléma- és feladatmegoldó képesség, elhivatottság.Amit kínálunk / Offer Amit partnerünk kínál:
  • rugalmas munkaidő
  • vonzó alapbér és extra juttatási csomag
  • relokációs támogatás
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • szakmai tréningek, továbbképzések
  • közvetlen és támogató szakmai háttér és kollégák Kapcsolattartó / Information Donáth Sára
    tapasztalat 3-5 év / 3-5 years
    készségek
  • site engineer
  • construction project manager
  • chemical industry
  • MS Office
    szakmai ismeretek
  • BSc / BA degree
  • BSc / BA diploma
  • MSc / MA degree
  • MSc / MA diploma
    szükséges végzettség Főiskolai, egyetemi végzettség / University