Munkahelyek
Miskolc

    Pénztáros - Miskolc, Magyarország - Mind-Diák Szövetkezet

    Mind-Diák Szövetkezet background
    Gyakornokság

    Kereskedelmi partnerünk Miskolcon több áruházat üzemeltet, ahol már több mint 100 diákunknak adott órarendhez igazodó munkalehetőséget. Csatlakozz Te is

    Feladatok:

    • Pénztárosi feladatok ellátása
    • Vevők és ügyfelek tájékoztatása az aktuális akciókról, kedvezményekről

    Elvárások:

    • Nappali tagozatosaktívvagypasszívtanulói/hallgatóijogviszony
    • Érvényesegészségügyi kiskönyv (érvényes tüdőszűrő, orvosi igazolás-fertőző betegségtől mentes)
    • Jó kommunikációs készség
    • Precíz munkavégzés
    • 17. betöltött életév

    Munkaidő

    • Hétfőtől vasárnapig változó beosztásban, ráéréshez igazítva
    • Heti legalább 3-4 alkalom, minimum 20-30 óra között

    Amit kínálunk

    • Bruttó Ft/óra
    • Amíg nem vagy még 25 éves szja-mentességre lehetsz jogosult, így a bruttó béred, egyben nettó béred is lesz az adómentesség határáig
    • Hosszú távú diákmunka

    Jelentkezés Töltsd ki a lenti rövid űrlapot Jelöld a profilodban a "munkaidő" alatt, hogy mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress bátran Minket a e-mail címen. Ha az állásajánlat felkeltheti ismerőseid érdeklődését, kérjük, a lenti "Megosztás" gomb segítségével oszd meg velük a facebookon is

  • My HR Team Személyzeti Szolgáltató Kft. Miskolc, Magyarország

    Miskolc és környéki álláslehetőségeket kínálunk különböző területeken. Személyzeti szolgáltatóként célunk, hogy segítsük a helyi vállalatok és leendő munkavállalóik egymásra találását. Borsod-Abaúj-Zemplén vármegyei állateledel és felszerelés kiskereskedelemmel foglalkozó partner ...

    Miskolc és környéki álláslehetőségeket kínálunk különböző területeken.Személyzeti szolgáltatóként célunk, hogy segítsük a helyi vállalatok és leendő munkavállalóik egymásra találását. Munkahelyi étkeztetéssel foglalkozó partnerünk megbízásából keresünk munkatársat az alábbi munka ...