Munkahelyek
Halásztelek

    Műszaki kisegítő - Halásztelek, Magyarország - Reálszisztéma Autókereskedelmi Kft.

    Reálszisztéma Autókereskedelmi Kft.
    Reálszisztéma Autókereskedelmi Kft. Halásztelek, Magyarország

    1 hete

    • Autójavítással foglakozó csapatunk munkájának támogatása

    Szakember felügyelete melle

    • gépkocsik egyszerűbb szét- és összeszerelése
    • karosszériasérült autók javítás előtti megbontása
    • gépkocsik fényezés előtti kiragasztása, fényezésre történő előkészítése
    • műhelyrend fenntartása

    Fejlődési lehetőség:

    • Egy mentor segítségével gyakorlatorientált képzés mellett szakma elsajátításának lehetősége, továbblépés az önálló munkavégzés felé

    Munkarend:

    • Hétfőtől-péntekig 6:00 – 15:00 óra között, vagy 7:00 – 16:00 óra között (vezetői utasítás alapján)
    • Szabad hétvégék
    • Fogékonyság és motiváció a gépjármű fényezés, és karosszéria javítás elsajátítása iránt
    • Jó kézügyesség
    • Fizikai terhelhetőség
    • Pontosság, precizitás
    • Megbízható munkavégzés
    • Hosszútávú elköteleződés vállalása
    • Csapatmunka
    • B kategóriás gépjárművezetői engedély megléte
    • Előképzettség nem szükséges
    • Releváns szakmai végzettség
    • Hosszútávú munkahely egy stabil hátterű cégnél
    • Színvonalas munkakörnyezet, modern felszereléssel
    • Pozitív munkahelyi légkör
    • Versenyképes és teljesítményarányos bérezés, tudástól és szakmai előrehaladástól függően:
    • Próbaidő alatt havi nettó Ft
    • Próbaidő után havi nettó Ft
    • Fejlődési és tanulási készség alapján meghatározott időszakra és ideig tanulmányi pótlék-kifizetés kapható: havi plusz Forint, egyösszegben kifizetve.
    • Önálló munkavégzés elérését követően havi nettó Ft
    • Szép kártya juttatás próbaidő után: havi nettó Ft
    • Év végi prémium az állományban töltött évek után
    • Fizetett túlóra
    • Különböző dolgozói juttatások (kedvezményes autóbérlési lehetőség, ingyenes színházjegy igénylés, egyéb)

    Munkavégzés helye:

    2314 Halásztelek, II. Rákóczi Ferenc út 144.

  • Trenkwalder Kft Szigetszentmiklós, Magyarország Teljes munkaidő

    A gépek és kisegítő berendezések működési, szerkezeti, pontossági vizsgálatainak elvégzése, adminisztrációja, · Szerelés felhasználási területen, karbantartás és a kiegészítő tevékenységek, · A gépek beállítása a technológiai utasításoknak megfelelően · Elvárások / Requirements · ...

  • Barceló Hungary Kft.

    A la carte

    1 hete

    Barceló Hungary Kft. Budapest, Magyarország

    Budapest egyik legfiatalabb és legmodernebb 4*-os szállodája, a spanyol Barcelo Hotel Group szállodalánchoz tartozó Barceló Budapest keres Szakácsot éttermi csapatába · Nemzetközi környezetben, modern, jól felszerelt, légkondicionált konyhában végezheted napi feladataid, a szállo ...

  • Trenkwalder Magyarország Tök, Magyarország Közvetítés

    Szeretnél egy stabil, folyamatosan fejlődő csapat tagja lenni? Csomagolt saláták gyártásával foglalkozó partnerünk részére keresünk ÜZEMI KISEGÍTŐ/CSOMAGOLÓ kollégákat. Állásajánlat részletei · Saláta csomagok összeállítása, csomagolása · Adagok kimérése · Zöldségek szeletelése · ...