Biztonságtechnikai mérnök - Debrecen, Magyarország - Starjobs Magyarország

    Default job background
    Teljes munkaidő

    Ipari ágazatban működő, nemzetközi gyártó partnerünk zöldmezős beruházásának megvalósításához keresünk tapasztalt kollégát az alábbi pozícióba

    Biztonságtechnikai mérnök (építőmérnök vagy elektromechanikus)

    A munkavégzés helyszíne Debrecen.

    Feladatok:

    · Felelős a projektek megvalósulása megfeleljen a termelésbiztonságra, a munkahelyi egészségvédelemre és a környezetvédelemre vonatkozó helyi törvények és rendeletek követelményeinek.

    · Felügyeli az építési eljárások megfelelőségét,

    · Felelős a projektek biztonságos és elvárt építésének irányítási szabályzatának összeállításáért, betartásának ellenőrzéséért,

    · Felügyeli a fővállalkozó tevékenységét a projektben. Rendszeres ellenőrzést végez az építkezésen, javítást rendel el azon a helyszínen, amely nem felel meg a biztonsági előírásoknak. A javításokat nyilvántartja, megvalósulását ellenőrzi.

    · Felelős a biztonsági szakterület rendszerének felülvizsgálatáért. A projekt építési szakaszában szigorúan hajtsa végre a termelés biztonságára, a munkahelyi egészségvédelemre és a környezetvédelemre vonatkozó helyi törvényeket és rendeleteket.

    · Heti havi rendszerességgel jelent az építési eljárások betartásáról és a helyszíni biztonságos és megfelelő építésről,

    · Rendszeres projektbiztonsági értekezletek tart. Felelős a projekt tagjainak (tervezés, építkezés és beszállítók) biztonsági és megfelelőségi képzéséért;

    · Meghatározza, és betartatja a helyszíni baleset-elhárítási rendszert,

    · Részt vesz az építkezésen bekövetkezett biztonsági és környezetvédelmi balesetek kivizsgálásában, amiről vizsgálati jelentést készít.

    · Kapcsolatot tart a projekt vezetőjével, a projekt résztvevőivel, külső és belső partnerekkel.

    Képesítések:

    · Építőmérnöki vagy kapcsolódó szakirányú végzettség.

    · Ismeri a biztonsági termelésre, a munkahelyi egészségvédelemre és a környezetvédelemre vonatkozó helyi törvények és rendeleteket.

    · Tapasztalattal rendelkezik a nagy ipari üzemek és polgári épületek építésének biztonsági és környezetvédelmi előírásainak betartásában, és ismeri a helyi biztonsági és környezetvédelmi tanúsítási rendszert.

    · A munkához elengedhetetlen a kiváló angol és magyar nyelvtudás írásban és szóban.

    · Erős felelősségérzet, jó kommunikációs és koordinációs készség; terhelhetőség.

    Javadalmazás:

    · Versenyképes bér

    · Egy egyedülálló beruházásban való részvétel lehetősége

    · Részese lehet a vezető innovatív technológia megvalósításának

    A pályázatokat kérjük elküldeni angol és magyar nyelvű önéletrajz csatolásával, valamint a bérigény megjelölésével küldjék el.

    Köszönjük