Supply Chain Specialista - Nyírbátor, Magyarország - Coloplast A/S

    Coloplast A/S
    Coloplast A/S Nyírbátor, Magyarország

    2 hete

    Coloplast A/S background

    Csatlakozz a Global Transfer csapatához, és dolgozz nap mint nap nemzetközi környezetben, folyamatos kapcsolatban a Coloplast gyártóegységeivel világszerte

    A következő feladatok várnak Rád csapatunkban:

    • Item transzferek lebonyolítása Coloplast termelő site-ok között (TAT, NYI, CAR, MOR, ZHU, FEL)
    • Item transzfer terv előkészítése FG 10 digit szinten együttműködve a társ osztályokkal (pl. S&Op, RA, Masterdata, Global Costing and Inventory, PDC)
    • Item transzfer tervhez szükséges Change Controllok indítása, követése, zárása.
    • Item transzferhez szükséges rendszerbeállítások aktualizálása / aktualizáltatása E1-ben, OMP-ben
    • Együttműködés a transzfer projekt vezetőkkel, munkájuk támogatása
    • Transzfer alatti biztonsági készlet meghatározása S&Op-val, követése küldő/fogadó fél SCM-mel, termeléssel
    • Érintett SVS/IVS projektek követése a társosztályokkal (GQRAS, GR&D)
    • Együttműködés Material Planning csapattal és Corporate Procurement-tel alapanyag tervezés/igények/beszállítók terén
    • Munkavégzés helye Nyírbátor, eseti tatabányai munkavégzéssel.
    • Számunkra Te vagy az ideális jelölt, ha:

    • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel
    • SCM, E1, OMP ismereteid vannak, ezen a területen 1-3 év munkatapasztalattal rendelkezel
    • Kommunikációképes az angol nyelvtudásod
    • Évi 20-30 nap utazást vállalsz (külföld - tengerentúl is - és belföld egyaránt)
    • 2 heti / havi szinten 2-3 napos jelenlét szükséges TAT gyáregységben
    • Amit mi kínálunk Számodra:

    • Global csapat tagja leszel
    • Stratégia döntések végrehajtásában veszel részt
    • Nemzetközi környezetben fejlődési lehetőség
    • Sok izgalmas utazás a világ minden tájára
    • Különböző kultúrák megismerése
    • Ha kérdésed van a pozícióval kapcsolatban, keresd nyugodtan kollégánkat, Veress Fruzsina Senior HR Partnert )

      Jelentkezésedet ig várjuk

      A Coloplast olyan termékeket és szolgáltatásokat fejleszt, amelyek megkönnyítik az intim egészségügyi ellátást igénylő emberek életét. Több, mint 12,000 dolgozóval és több, mint 143 országban elérhető termékekkel a világ vezető gyógyászati segédeszközökkel foglalkozó vállalatai közé tartozunk.

      Folyamatosan növekvő nagyvállalatként működünk és mindig azon vagyunk, hogy újabb és újabb utakat találjunk.

      Ha szeretnél többet tudni a vállalatunkról, látogass el a honlapunkra:

      A Coloplast elkötelezett abba az irányba, hogy befogadó szervezetként működjünk, ahol a munkavállalók különbözőek lehetnek annak érdekében, hogy a tehetségünket és összetartozásunkat kiteljesíthessük.

      Ide is ellátogathatsz: .

      Watch the film. Kövess minket : LinkedIn, Facebook Nyírbátor

      #LI-CO