GYÁRTÁSTECHNOLÓGUS (Installációs munkák) - Kecskemét, Magyarország - Worklife

    Vállalatunknál készülő szerszámgép és automatizálási egységek, installációs feladatok tervezési munkáinak koordinálása és elvégzése.

    Tervezési feladatok elvégzése

    • Projektspecifikus vevői követelmények ismerete
    • Elvi kapcsolási rajzokból kivitelezés megtervezése
    • 3D tervkészítés koordinálása, kapcsolattartás konstrukcióval
    • Egyeztetés vevővel

    Gyártáselőkészítési feladatok elvégzése

    • Darabjegyzékek építése
    • Anyagigénylés
    • Szerelési technológiák készítése

    Gyártástámogatás a megvalósítás folyamán a kivitelezést végző kollegák részére

    • Információk (tervek, darabjegyzékek...) biztosítása
    • Kérdések esetén támogatás
    • Visszajelzések feldolgozása, visszavezetése tervekbe

    Megbízóról:

    Az FFG-Csoport (Fair Friend Group) a szerszámgépek, áramkörök, zöld energia és ipari berendezések üzleti területein a világpiacon vezető pozíciót foglal el, és ellátja a fontosabb iparágakat a modern és hatékony gyártáshoz szükséges komplett megoldásokkal. Összesen 82 telephelyén Európában (21- köztük Magyarországon), az USA-ban (4), Kínában (19), Indiában (2), a Távol-Keleten (36) körülbelül 2.500 alkalmazottat foglalkoztat. Magyarországi telephelyünkre keresünk új munkatársat.

    • Gépipari BSc vagy MSc végzettség
    • Fluidtechnikai (Pneumatika, Hidraulika) ismeretek
    • Nagyfokú precizitás, önálló munkavégzés vevői dokumentumok és szakmai tapasztalat felhasználásával
    • Belső motiváció a folyamatos fejlődésért
    • Proaktív gondolkodásmód
    • Kreativitás és széles látókör
    • Idegen nyelv ismerete (német vagy angol)
    • Forgácsológépek vagy automatizálási egységek installációs területén szerzett, gyakorlati tapasztalat.
    • Német, kommunikációs szintű nyelvismeret
    • Versenyképes bérezés
    • Cafetéria
    • 13. havi fizetés

    Munkavégzés helye:

    6000 Kecskemét, Szent István krt. 23/A