Elektromos karbantartó - Székesfehérvár, Magyarország - norskhydro

    norskhydro
    norskhydro Székesfehérvár, Magyarország

    Megtalálták: beBee S2 HU - 1 hete

    norskhydro background

    A Hydro Extrusions a világ egyik vezetője alumíniumextrudálási üzletágban, 40 országban mintegy 100 gyártóüzemmel rendelkezik, és 20 ezer embert foglalkoztat. A helyi szakértelem, a globális hálózat és a páratlan F+K képességek egyedülálló kombinációjával a szabványos profiloktól kezdve a magas szintű fejlesztésig és gyártásig szinte mindent kínálunk számos iparág számára.

    A Hydro a természeti erőforrásokat 1905 óta alakítja minőségi termékekké egyének és vállalkozások számára, elsődleges szempontként kezelve a jó és biztonságos munkahelyek megteremtését 30 ezer alkalmazott számára több mint 140 helyszínen.

    A Hydro elkötelezett amellett, hogy vezető szerepet vállaljon a fenntartható jövő alakításában, ezáltal élhetőbb társadalmat hozzon létre a természeti erőforrások kihasználásával, hogy termékeket és megoldásokat fejlesszen a meghatározó iparágak számára, és mindezt innovatív és hatékony módszerekkel.

    A feladatokról:

    • Villamos karbantartási, javítási tevékenység ellátása, üzemzavar elhárítás
    • Javító intézkedések kezdeményezése, javaslattétel tartalékalkatrész és szerszám beszerzésre
    • Gépész kollégákkal együttműködve egyszerű kiegészítő munkák elvégzése a jogszabályok, a szabványok és a képzése által szabott kereteken belül
    • Karbantartási feladatok jelentése, kisebb fejlesztési feladatok ellátása

    Amit elvárunk:

    • Szakirányú szakmunkás vagy szakközépiskolai végzettség
    • 5+2 háromműszakos munkarend (később 12 órás kétműszakos, folyamatos munkarend) vállalása
    • Villamos rajzolvasási jártasság

    Előnyként értékeljük:

    • Releváns szakmai tapasztalat
    • Automatizálási és PLC ismeretek
    • Hidraulika, pneumatika jártasság

    Amit kínálunk:

    • Munkatapasztalathoz igazodó bérsávok
    • 13. havi fizetés
    • Cafeteria
    • Negyedéves jutalom
    • Karácsonyi juttatás
    • Egészségbiztosítás
    • Önkéntes nyugdíjpénztár
    • Ingyenes céges buszjáratok

    Emellett támogatjuk szakmai fejlődésedet és biztonságos munkakörnyezettel várunk

    Munkavégzés helye: Székesfehérvár, Verseci utca 1-15.

    A Hydro új és izgalmas irányba halad. Különböző szempontokat alapján oldjuk meg feladatainkat és teljesítjük ügyfeleink igényeit. A három alapértékünkre – az odafigyelésre, a bátorságra és az együttműködésre – építve célunk egy olyan kiválóan teljesítő és fenntartható munkakörnyezet kialakítása, amely a különbségeink elfogadásán alapul. Bátorítunk minden szakképzett jelentkezőt, hogy jelentkezzen a pozícióra.

    További információkért kérjük, keresd kollégánkat:

    Csorba Mónika